Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek olyan a kamaszkorotok,...

Nektek olyan a kamaszkorotok, ahogyan elképzeltétek gyerekkorotokban? Ha nem, miban különbözik?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkorom előtt sose gondoltam volna, hogy ilyen pörgős, bulizós évek lesznek ezek. Eszembe se jutott volna a sörhabnál többet inni, vagy a passzív dohányzás után aktívan is részt venni a tevékenységben.
2014. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem olyan. Úgy mondanám, hogy hiába rajzolom gondosan az életem, ha mások meg jönnek, és belefirkálnak tollal.

17/L

2014. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igazából sose gondolkodtam úgy igazán a kamaszkoromon, inkább a felnőttkort képzeltem el, de meg kell, hogy mondjam nem csalódtam :) Vannak igazi barátaim akik mellett önmagam lehetek, barátom az nincs, de nem is hiányzik. De az elején én is azt hittem, hogy nagyon pörgős lesz, de mégse :)
2014. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

most 13 vagyok,egészen 11 éves koromig meg voltam arról győződve,hogy "majd ha egyszer nagylány 13 éves leszek.." akkor pink tincs lesz a hajamban,ezer barátom lesz,bulizni fogok.. :DD

ebből az lett,hogy természetesen nem bulizok,és pink hajam sincs,de barátaim is csak kevés :DD

2014. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!