Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti hogyan osztjátok...

Kamaszok! Ti hogyan osztjátok be az időtöket reggel?

Figyelt kérdés

Tehát olyanokra gondolok, hogy hánykor keletek, mit csináltok (smink, fürdés, fogmosás, stb.) , mit reggeliztek,mikor indultok el otthonról, esetleg milyen eszközzel,mikor vagytok a suliban?:)

Kort és nemet is írjatok, ha szepen megkérhetlek titeket.Köszönöm!:)



2014. febr. 11. 18:09
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

5.30kor csörög az órám először. Aztán 5.40kor... néha még nyomok egy 5 perces szundit, de nem mindig.Kiszaladok a mosdóba.

Kb. 5.55-ig öltözködöm, aztán kimegyek reggelizni.

6.03 körül bemegyek a fürdőszobába (ha éppen nem foglalja el anyukám vagy a nővérem...esetleg apukám) és egy 10-12 percet elpepecselek (fogmosás, smink, és a hajammal is kezdek valamit...mondjuk megfésülködöm)

Kb. 6.25-ig a szobámban vagyok, bepakolok a sulitáskámba, fülbevalót, ékszereket választok.

Pontban 6.31kor kilépek a lakásbóól, le a lifttel és ki a buszhoz. 6.34kor jöna busz. :)

10 perces a buszút, utána metróval megyek még (egy átszállással és a barátommal) kb. 30 percen át. Metrótól suliig sétálok kb. 3-5 percet. Ennyi.. :)


16L

2014. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

4-kor felkelek vagy elmegyek sportolni vagy otthon maradok akk megcsinálom az aznapra feladott házit v. olvasok reggelizni útközbe szoktam kávé péksüti ami utba esik (ez szerencsére elég sok minden mert 2 órát utazok)

változó mikor vok benn vagy hogy már hétre de van hogy éppenhogy beesek...

2014. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

6-kor keltenek.

6:15-kor kelek fel. :D

Utána a fürdőszoba felé veszem az irányt (ez általában sikerülni szokott, bár gyakran csak 6 órát alszom így nem mindig jön össze elsőre eltalálnom a fürdőszobáig). Pisi, fogmosás, arcmosás. Utána visszatántorgok a szobámba ahol -ha kell- hajatvasalok, vagy épp begöndörítem a hajam. Amíg várok, hogy felmelegedjen a hajvasaló gyorsan felöltözöm, vagy ha még nem pakoltam be előző nap este a táskámba, akkor elintézem azt. Hajvaslás után smink (ami igazából egy szempillaspirál, vagy ha kell, korrektor). Aztán összeszedem magam -meg az akaraterőmet-, lemegyek, berakom a kajámat meg a vizemet és akkor go to school... 6:45-kor már a kocsiban ülök és kb. 7:10-re érek be. (Szeretem reggel még átnézni a tanulnivalót és beszélgetni az egyik barátnőmmel.)

16L

2014. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

6:15-kor felkelek,megcélozom a fürdőt.Arcmosás,kontaktlencse betétele. Aztán felöltözöm,lemegyek reggelizni.(kakaó és valami péksüti).6:40-re ezekkel végzem.Utána megcsinálom a hajamat,esetleg kivasalom.Táskába elteszem a telómat,az ebédjegyemet és a kajámat.Meg még ezt azt megcsinálom.7:15kor pedig autóval megyek suliba.7:35 körül bent vagyok,a tanítás 8:05kor kezdődik.

15/L

2014. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor van első órám, ha 8-kor kezdek, akkor 7:20-kor kelés, öltözés, fogmosás, bedobom a laptopom a táskába, 30-kor indulok, és 8:00-ra érek be pont órakezdésre :D (útközben veszek reggelit és menet közben eszek)

19/L

2014. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

5-5:10 között kelek.

5:30-ig szöszmötölök: pisiliek, megmosom az arcom és a nyakam, hidratálom a bőröm, megfésülködök, felöltözök, megiszom a kávét. Néha bekapok pár falat kaját.

Utána bepakolok, rendet hagyok itthon (én megyek el itthonról utoljára, felhúzom a redőnyöket, beágyazok stb.).

A sminkelés, frizura 20 percbe belefér. Utána még 1-2 apróság, és hipp-hopp 6:15 van, és indulok.

19/L

2014. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
7kor felkelek, gyorsan felöltözök, hugyozok aztán go busz mert általában 7:10 és 12 között jön. Jah. Durva.
2014. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

6:30-40 - felkelek, rosszabb esetben 7 körül.

6:50-7:00 - mosdó, arcmosás, reggeli.

7:05-7:20 - fogmosás, öltözködés, készülés.

7:25-30-40 - elindulok az iskolába.


15/L

2014. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

6-kor ébreszt anya, 6.25-kor felkelek, 7.00-ig fogmosás, fésülködés, smink, táskapakolás. 7.05 körül indulok a buszra, az bevisz a belvárosba, onnan meg 7.35-ös buszra és kb. 7.45-re érek be :)

15/L

2014. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha fontos első óráim vannak(ahol ha késünk akár fél percet is akkor felelünk), akkor így kezdődik a reggelem:

05:45-szól az első ébresztő

05:55-szól a második ébresztő

6:00-felkapcsolom a kisvillanyt a fejem mellett és nyomok még egy 'szundit'

6:05-15 fele nagy nehézségek árán kikelek, mosdó, arcmosás, kimegyek egy bögre tejeskávéért majd vissza a fürdőbe bekapcsolni a hajvasalót, be a szobámba zenét kapcsolni

6:15-20ig kb. lézengek a házban, mint egy zombi:(

6:20-35ig sminkelek(korrektor, szempillaspirál meg egy pici szemöldökceruza:) ), hajat vasalok

6:35-45/50ig állok a szekrényem előtt és gondolkozok, hogy mint vegyek fel, majd gyorsan felkapok valamit majd fogat mosok, mert addigra elmúlik a kávé íze:)

6:45/50 körül lejátszódik a fejemben, hogy hogy elcsesztem már megint az időt, kapkodok, gyorsan rakok el enni meg inni(ha a kávé mellett nincs kedvem enni, akkor esetleg rakok még el gyümit, joghurtot vagy valami ilyesmit a normális ennivaló mellé).

7:03 rohanok a buszhoz, mivel 5 perc a buszmegállóig és a busz 7:07 fele van ott..:D

Szerencsére mostanában a jó idő miatt biciklivel tudtam menni, ami jelentősen megkönnyíttette a reggeleim:)

17/L

2014. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!