Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti hogyan osztjátok...

Kamaszok! Ti hogyan osztjátok be az időtöket reggel?

Figyelt kérdés

Tehát olyanokra gondolok, hogy hánykor keletek, mit csináltok (smink, fürdés, fogmosás, stb.) , mit reggeliztek,mikor indultok el otthonról, esetleg milyen eszközzel,mikor vagytok a suliban?:)

Kort és nemet is írjatok, ha szepen megkérhetlek titeket.Köszönöm!:)



2014. febr. 11. 18:09
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
6-kor felkelek, megmosom az arcom, fogat mosok, felöltözök, megcsinálom a hajam, sminkelek, akkor még telefonról gyorsan felmegyek fb-ra, és olyan 7:10 körül elindulok suliba és 10-15 perc beérek :)
2014. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

6.30 - Felkelek.

6.35 - Elvégzem a dolgom, fogat mosok.

6.40 - Bekapcsolom a gépemet, netezek.

6.50 - 7.05/7.10-ig sminkelek, fésülködöm, beállítom a hajam ( van amikor egy kicsit meg kell igazítani reggelente )

7.05/7.10 - Kiválasztom mit veszek fel, felöltözöm. ( Van, hogy vasalok is. )

7.20 - Szendvicset csinálok, bepakolom a táskámat.

7.30/7.35 - Elindulok a suliba gyalog.

7.50 - Beérek a suliba.


Tulajdonképpen tíz-percekre szakaszolom a készülődést, így kényelmesen el tudok készülni. Fürdeni este fürdök, hajat nem szoktam vasalni, reggelizni az iskolában szoktam.

Ha esetleg este bepakolok, vagy kikészítem a ruhámat, akkor a plusz perceket a gép előtt töltöm, vagy jobban elnyújtom a készülődést.

2014. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

6:00 - első ébresztő, 6:10 második ébresztő

6:40-ig fogat mosok, felöltözök, megfésülködök, bepakolom a sulis cuccaimat

6:40-6:55-ig reggelizek, általában kekszet teával, pár falatot csak, utána még gyors 'sminkelés' (ami korrektort és szájfényt jelent nálam), beteszem a fülbevalómat mivel nem tudok fülbevalóval aludni, felveszem a pulcsimat, megtörlöm a szemüvegemet és azt is felveszem

általában otthonról 7:07 körül szoktam elindulni, és 7:45-re beérek a suliba, nem kocsival visznek, de nem is bánom mert reggel így tudok gondolkodni meg felébredek rendesen és átgondolom a napomat :D

2014. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

most komolyan, ezt miért kérdezted? :D

7kor kelek, 7.45 körül indulunk suliba. mindig reggelizek, mert az a nap legfontosabb étkezése. ha nem csak egy órám van, csinálok szendvicset. felöltözöm, fésülködöm. fogatmosok, néha mosogatás is belefér. de ha 10re megyünk, akkor ugyanez csak kétórával később

2014. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

6.55-ébreszt az óra és kinyomom

7.00-ébreszt megint és felkelek

7.02-20-vécé, ruha kikészítése, és lefekszem kicsit a kanapéra, mert nagyon fáradt vagyok és nem viselem jól a korán kelést:D

7.20-fogmosás

7.23-öltözködés, fésülködés

7.30-elrakom az uzsit, sürgetem az öcsém, cipő

7.35-indulunk

7.50-beérek a suliba, aztán megreggelizek:D

am busszal megyek

14/L;)

2014. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
4:45-kor kelek. 15 percig reggelizek, fél óra az öltözködés, fésülködés, bepakolás, fogmosás, de valamivel mindig elba.szom az időt, erre kell még 15 perc. 5:45-kor megy a buszom a szomszéd faluba, 5:50-re ér oda. A buszmegből felsétálok nagymamámhoz (10 perc), megiszok egy teát, 6:10-kor indulok a buszhoz, ami a sulim városába megy, 6:20-kor indul. 7:15-20-ra beér a busz, onnan megyek a helyi buszmegbe (2 perc), eldumálok az éppen ott talàlható ismerőseimmel, valamelyik buszra felszállok 7:20 és 7:45 között (az út 15 perc), de általában 7:30-50-re bent vagyok.
2014. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:

6:00 kor kelek

furdes feloltozok fogat mosok sminkelek(nemsokat)

reggeli: zabpehely vagy kakao es vajas zsemle/kifli


eleg idobe el szoktam indulni de van amikor kesobb a baratnommel valo beszelgetes miatt tehat valtozo.

de altalaban az indulas: 7:10

ha kesobb indulok akkor: 7:25

be erek a suliba: 7:20

ha kesobb indulok: 7:40

11/l

2014. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

6:30-kor költ anyukám 35-re kimászok vagy már 30-kor akkor pisi ,arcmosás(kb 4 perc)felöltözök, hajat csinálok magamnak mikor hogy befonom konytba megy vagy lófarok vagy kiengedve,eszek anyum sohasem enged el hogy nem eszek nem kell sokat csak egy két harapnivalót,akkor fogmosás, ha van még időm akkor az napra amit meg kellett tanulni átnézem reggel akkor jobban fog az agyam meg friss vagyok. Es 7:15- kor indulunk olyan 25-re a suliba vagyok kocsival megyek.

13lány

2014. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

5kor kelek általában.

6:30-ig felöltözök,elpakolok suliba,háziállattal foglalkozok,megcsinálom a hajamat,smink,kávé(reggelizni nem szoktam) 6:30kor visznek kocsival 7re beérek,akkor gyors házimásolás,beszélgetés az osztálytársakkal és ennyi.

2014. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Fura volt olvasni. Ezek szerint 3 és 18 év között majdnem mindenki vasalja a haját és sminkel.

Ami durva, szerintem, hogy hányan reggeliznek péksütit... Pedig az nem jó. Nem azért mert hízlal, hanem mert nincs benne vitamin megh rost. Egy fehér lisztes élesztős massza az egész.

És mindenki aki nem otthon reggelizik, reggeli előtt mos fogat, uána már nem.

Miért csináljuk ezt magunkkal??

2014. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!