Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzem azt kamaszként,...

Miért érzem azt kamaszként, hogy szívesebben lennék lány, mint fiú, de amúgy a lányok érdekelnek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a felfedezés időszaka, most ismered meg saját magad és másokat is. Nem kell sokat agyalni, lazíts, élj vidáman, és kialakul, ki is vagy valójában! Türelem, pár év és tudni fogod. Addig pedig élvezd, hogy most még bármi lehet :) maradj nyitott a világra, és várj türelemmel. Semmit sem kell most eldönteni, kijelenteni. Ma így érzel, holnap úgy. Pár év és biztos leszel mindenben!
2014. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, mert úgy érzed, hogy amiért egy fiúnak meg kell küzdenie, az egy lány ölébe csak úgy belehull, mindent megkapnak a srácoktól, stb. Neked meg erőfeszítéseket kell tenned sok olyanért, amiért egy csajnak nem.

Lehet, te nem az a domináns, férfiasabb típus vagy. Ez változhat mindkét irányba, idővel alakulni fog a személyiséged.

2014. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok; ezekkel tisztában vagyok, viszont egyre lányosabbnak érzem belül magamat (mások szerint ez fake)
2014. febr. 26. 10:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez öltözködésben is megjelenik nálad?
2014. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Minden nap, ha belenézek a tükörben, akkor egy lányt látok, lányt magamban. Egy lányt aki nem tud megküzdeni az élettel, sajnos. lelkileg gyenge vagyok, és sírós, nem olyan, mint a korombeli fiúk. igazi barátom sincs, csak spanok.


Hogy a kérdésre válaszoljak: szeretem a lányos ruhákat, cipőket (persze nem a magassarkút, hanem pl a balerina cipőt), a cicanadrágot (persze feketét), egy héten kétszer jazz balettre járok, full lányok közé. Mások azt mondták, hogy tiszta idióta vagyok.

2014. febr. 26. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek, csak lány vagyok. Oké, a fiúkat szeretem, meg ilyenek, de férfias cuccokban járok, fiús játékokkak játszom (számítógépes, foci, stb)... Szóval nem vagyok az a csajszi, hanem kicsit fiúsabb vagyok :) Szerintem ez annyira nem baj :)
2014. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájösz hogy érzel, a szexualitás (és itt nem a ni aktusra gondolok) nem egy bekorlátolt dolog, rengeteg különböző féle-fajta létezik és mivel fiatal vagy, teljesen oké, hogy felfedezed saját magad. Majd később kialakul, a lényeg, hogy úgy tegyél, ahogy neked a legjobban esik.
2014. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ó hát ha tudni akarod eltitkolt vágyam hogy egyszer szexeljek egy transzszexuálissal
2014. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!