Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy szívesebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szívesebben lennék egy szép lány hódolója, rajongója, még ha hozzá se érhetek, mint hogy egy csúnya lánnyal járjak?

Figyelt kérdés
Annak a gondolata, hogy egy csinos csaj hódolója legyek, még ha ő ezt nem is viszonozza, csak néha találkozik velem, megengedi, hogy elvigyem ide-oda, jobban tetszik, mint hogy összejöjjek egy olyan lánnyal, aki nem jön be. Ez mennyire abnormális?
2013. jan. 2. 17:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
kicsit az, de még az is lehet, h találsz ilyet, sokféle emberi igény van, és ez még csak nem is alantas
2013. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szolgalelkű vagy, ennyi. Van olyan nő, akinek ez jön be.
2013. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
hódolója ? ez olyan mint egy aston martin.. érted van egy aston martin, de te csak nézheted és néha megengedik hogy letöröld róla a dzsuvát, amit valaki más vert fel rá érted vert hehe.
2013. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tudom, ennek ellenére.. Egy gyönyörű lány társaságát nagyon élvezem, örülök, ha a kedvére tehetek valamivel, még akkor is, ha ez csak egyoldalú.
2013. jan. 2. 17:50
 5/18 anonim ***** válasza:
Felszínes vagy és álomvilágban élsz.Bár ettől még simán lehetsz egy szép,de flegma és nagyképű,egosita nő lábtörlője.Ha Neked ez kell,akkor cselekedj eszerint.Elvégre nem fáj ez senkinek.A Te életed,a Te döntésed.
2013. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Gondolom azért lennél szívesebben egy szép lány hódolója, mert reménykedsz h hozzáérhetsz.. ha érted mire gondolok. Csúnyákkal meg ki szeretne járni? Láttál már olyat hogy valaki azt mondja a barátnőjére h csúnya? (Mindenkinek más a szép)
2013. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

> ...még ha ő ezt nem is viszonozza, csak néha találkozik

> velem, megengedi...

Miért keresnéd egy olyan nő társaságát, aki nem viszonozza az érzéseid, valószínüleg soha az életben nem fog kötődni hozzád, csak néha "megengedi" (értelmezésem szerint kihasznál) hogy elvidd ide oda?

2013. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Figyelj, nem arról van szó, hogy felszínes vagyok. Egyszerűen egy nem vonzó nő egyáltalán nem tud izgalomba hozni.

Ha valaki flegma és egoista, az még külön bejön. A szépséget is pont hogy nem azért tartom annyira fontosnak, mert más nem tudna tetszeni, hanem mert megszoktam, hogy a kirívó küllemmel általában jár némi beképzeltség és arrogancia, nekem meg pont ez tetszik egy nőben.

2013. jan. 2. 17:53
 9/18 anonim ***** válasza:
Undorodom az ilyen emberektől, egy férfi nem viselkedik így.
2013. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én sem ragaszkodom a viszonzáshoz, ha szerelmes vagyok, elég az imádottam társasága, de abban semmi élvezetet nem látok, hogy a semmiért szolgáljam ki akár az atyaúristent is.
2013. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!