Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok tényleg szívesebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg szívesebben vannak külföldiekkel, mint magyarokkal?

Figyelt kérdés
És ez máshol is így van? Szóval teszem azt a svéd lányok is szívesebben ismerkednek külföldi fiúkkal, mint svédekkel?
2012. jan. 25. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is külföldön élek.... 16L
2012. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet általánosítani...most senki nem úgy van a párválasztással,hogy akkor én csak ilyen és ilyen fiút nézek magamnak.Pl lehet,hogy valakinek bejönnek a déli típusú pasik és előnyben részesíti őket,de ettől még nem fog elzárkózni a magyaroktól,az,hogy valakinek megtetszik egy másik ember,semmivel sem magyarázható meg-sokszor nem is olyan emberbe esünk bele,aki az ideálunk,mégis vonzóbbnak tartjuk bárki másnál...:))
2012. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
?
2012. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Persze. Mit gondolsz a fókuszban miért mondják azt az olasz pasik, hogy könnyű a lányokat magyar lányokat ágyba vinni. Mert a magyar lányok pénzéhesek, ezért könnyű őket egy gazdag olasznak ágyba vinnie. Nem véletlen a Dubai-ozás sem, nem alaptalan, hogy annyi magyar csaj megy oda árulni magát. Mert a legkönnyűbb vérűek a magyar lányok.
2012. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na, azért ne essünk túlzásokba, kedves negyedik! Vissza a kérdéshez. Rövid távon, lehet, h bejönnek a külföldiek, de hosszú távon, az ember inkább belföldit választ.
2012. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Utóbbinak adnák igazat!Külföldihez mentem hozzá,és most magyarral vagyok boldog!!!Ezt nem nemzetiség függő!
2012. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valóban könnyűvérűek a magyar lányok.A legtöbb kur.va nálunk van,meg tőlünk mennek külföldre.Ezért idegesít amikor itt élnek a világ legszebb női.
2012. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amikor azt mondják-ez lemaradt
2012. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én jobban szeretem a külföldi pasikat mint a magyarokat és még sok barátnöm is. Nem azért mert pénzéhes vagyok,alapból ami idegen érdekesebb...

engem a stílusuk fog meg,nagyon viccesek nyitottak és udvariassak.jól öltözködnek.tök mindegy mivel foglalkozik ha normális,kedves.Külsöre nekem pl jobban bejön az északi tipus ,így hollandok,németek élveznek nálam elönyt :)

20/L

2012. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy az idegen érdekesebb, még oké. De az, hogy nyitottak meg jól öltözködnek, az nonszensz. Ne értsd félre, biztos van, aki igen, de nem nagyobb a jól öltözött külföldiek százalékos aránya a teljes férfiállományban mint pl. Magyarországon. Egy német lánynak a magyar férfiak külföldiek, stb.
2012. márc. 7. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!