Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti hogy oldjátok...

Kamaszok! Ti hogy oldjátok meg a suli mellett, hogy eleget tudjatok együtt lenni a barátotokkal/ barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 18:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mi a volt barátommal egy suliba jártunk, de nem voltunk osztálytársak, viszont megbeszéltük sms-ben, hogy neki most épp hol van órája meg nekem hol van és ha nem pont az iskola két másik végében voltunk, akkor találkoztunk szünetben. Meg iskola után is mindig megvártuk egymást és együtt mentünk el a buszmegállóig. A szombatokat meg általában együtt töltöttük.

Az azelőtti barátommal pedig még csak egy iskolába se jártam, viszont neki egy nap ilyen 4-5 órája volt és nem messze lakott a sulimtól, ezért mindig odajött az iskolámhoz és megvárt és utána együtt mentünk el hozzájuk vagy valahová a közelbe. Igy eltöltöttünk együtt olyan 2-3 órát és utána elkisért a buszmegállóhoz. Plusz vele is találkoztam szombatonként meg néha vasárnap is. Vele több időt tudtam eltölteni, mint az utána lévő barátommal, de csak azért, mert a következő is messze lakott az iskolától, meg én is :/

2015. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!