Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A falra mászok ettől. Ti is?...

A falra mászok ettől. Ti is? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Utálom ezt az egészet. A húgom itt bent volt a szobámban, elég rossz napom volt, ezért többször megkértem, hogy menjen ki. Nem akart. Aztán megláttam, hogy a karomra van valami írva, megmutattam neki, mert azt mondta, hogy akkor kimegy. Erre közölte, hogy öleljem meg, mert csak akkor megy ki. Mondtam, hogy nem. Aztán átkiabáltam anyunak a szomszédos szobába, hogy nem akar kimenni.. Amire kiküldte ugyan a húgom, de aztán ezt is hozzátette: "Gyere, mert ez a vadállat megint dühös. Egy agresszív állat vagy. (mármint én)" És ez annyira fel tud húzni. Alapjában nyugodt természetű vagyok, de vannak rossz passzaim, amikor gyorsan fel lehet húzni. Ez leginkább akkor van, amikor egyedül akarok lenni, de a húgom csak azért is nyagadt. Veletek is szokott ilyen lenni?

2014. márc. 5. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a válasz benne van a leírásodban: egyedül akarsz lenni :)

Én sem szerettem, ha zavarnak, amikor egy kis magányra vágytam. Csak ezt néhányan nem értik meg.

2014. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a húgod?
2014. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanazt akartam kerdezni h hany eves a hugod? Mert ha kicsi akkor eleg bunkosag nem megolelni es igy banni vele.
2014. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

A húgod csak egy kis szeretetre vágyik tőled, te meg indokolatlanul bunkó vagy vele. Érthető, hogy szeretnél egyedül lenni, de egy icipici, két percnyi törődés bármikor beleférne szerintem... Nekem is van két húgom, és soha nem voltam velük ilyen érzéketlen...

19L

2014. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Mennyiből állt volna megölelni a húgod? A testvéred, természetes, hogy vágyik a szeretetedre.
2014. márc. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs abban semmi hogy ilyen voltál vele, a kisgyerekek sokszor nem értik meg hogy most tényleg nem alkalmas az időpont. A bátyám nem egyszer ordítozott velem, mégse lett rossz a kapcsolatunk idősebb korunkra. :) De arra figyelj azért, hogy ne zárd ki teljesen az életedből, mégis csak a testvéred. :)
2014. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

hányok az ilyen szülőktől

kisgyereket akarnak szeretik,stb, de a kamaszkorszakkal már nem akarnak mit kezdeni,és amikor a nehezebben kezelhető,már nem gyerek de nem felnőtt szerencsétlennek problémája van leszólják...az mi ott történt tök természetes,de az anyuka ezt nem képzelte bele a családi idillbe és emiatt nem is gondolkodik a miértjén,nem is akarja lereagálni,pláne segíteni...v. vmi ilyesmi, a lényeg hogy egy normális testvérek közti dologról van szó amit az anyuka tökéletesen elront,mert nem felel meg az idilljének,ilyen régebben itt is gyakran volt

2014. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!