Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » IPhone 5s 8. -os ballagásra?...

IPhone 5s 8. -os ballagásra? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát én azt gondolom, hogy semmi sincs benne, ha olyat kap a gyerek, inkább félteném, hogy ellopják, de ha van biztosítás vagy valami rá, akkor mindegy. Mondjuk mindenképp megkérdezném a véleményét, hogy milyen telefont szeretne, mutatnék képeket, melyik tetszik jobban neki, (én például jobban örülnék egy Xperia Z1 Compactnak :D).
2014. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha tellik rá és ez a vágya... Tegyétek rá a "Find my iPhone" funkciót és kódoljátok is le, így ha ellopják is, meg lehet találni.
2014. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha anyagilag megengedhető akkor oké. Ha már hitelt kell rá felvenni akkor nem erőltetném. Na meg ha megérdemli. Ha mondjuk kettessel bukdácsolt át akkor tudod ki venne neki iphonet vagy bármi mást :)

Ha szép eredményekkel zárt és meg is érdemli akkor én nem bánom :D

2014. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem értem, hogy 8.-os ballagásra minek egy csokor virágon kívül még ajándék.. :D hisz elég egyszerű elvégezni az általánost..


amúgy nekem iphone 5s-em van, de megbántam, hogy megvettem. ha minden igaz, akkor jövőhéten megveszi tőlem valaki, és akkor veszek note3-at :D

19/F

2014. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Hú, micsoda teljesítmény, hogy elvégezte az általános iskolát... :)

Ez a cucc kb. 180.000 Ft, ahogy néztem. Középiskolás ballagásra még oké, az mégiscsak komolyabb eredmény, de ezen mit kell így "ünnepelni"?

2014. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog ha megérdemli,mert kitűnő volt 8 évig,jól viselkedik,jó suliba vették fel.Úgy azt mondom,ha telik rá,nyugodtan megkaphatja,bár szerintem sem akkora dolog elvégezni 8 osztályt.De a lányom (tavaly ballagott,30 forintos vásárlási utalványt kapott+virág a nagyszülőktől)osztálytársai közül azok kaptak ilyen 150 ezres ajándékot,akik 2-essel végigbukták a 8 évet,és csak egy gyenge szakmunkásba sikerült bejutniuk.Ja,meg amin röhögtem:az egyik lány balaton sound jegyet kapott..
2014. márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha megengedhetitek magatoknak, és iPhone-t szeretne, miért ne?

Tényleg nem nagy teljesítmény elvégezni az általános iskolát, de azt sem szabad elfelejteni, hogy ez sokkal nagyobb "ünnep" sok kisrácnak és kiscsajnak, mint a karácsony.

2014. márc. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!