Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szeretném szörteleníteni...

Szeretném szörteleníteni magam, de a szüleim nem engedik mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szeretném a hónaljamat, lábamat(osztálytársaimmnak is le van) meg esetleg egy kicsit az intim részet is mert úszok és kilátszik. Egyszer borotváltam le a hónaljamat, de iszonyú nagy balhé lett belőle, ugyanis nem engedik. Mit csináljak?

Sürgős!

13/L



2014. márc. 20. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak szőrtelenítsd le ott, ahol szeretnéd. Ha megszólják, mondd el, hogy téged nagyon zavar. Ennyi.
2014. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Úristen... Mi közük van hozzá? Én csak a lábam miatt szóltam anyának, hogy kéne pénz kozmetikusra hogy gyantázza meg kéne egy epilátor :D Intim részt elintéztem magamnak, csak megemlítettem anyának, hogy azt a borotvát ne használja :D


Miért nem engedi? Ha azért, mert erősíti a szőrt akkor egyezzetek ki az epilátorban. Ha azért, mert ilyen idősen szerintük még nem helyes, finoman mondd meg nekik, hogy nem abban a korban vagyunk, mint amikor felnőttek és félsz, hogy cikizni fognak.

Intim terület alatt bikinivonalat vagy beljebbi részeket értesz?:D Mert ha beljebbi "lóg ki" akkor esetleg levághatod rövidebbre, nem feltétlenül kell leborotválni.

2014. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bikini vonalat....de azért nem csinálom engedély nélkül mert a múltkor 3 órás vita volt emiatt+ 2 pofon...ráadásul alig merem megkérdezni mert a nővérem se szőrteleníti magát csak a lábát, és hozzá viszonyítanak.
2014. márc. 20. 16:06
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ne mondd el neki és slussz.
2014. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért picit erős... A te tested, a te döntésed. Megpofozni egy 13 éves gyereket mert leborotválja a hónalját?!
2014. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne mond el nekik.

Valami baj van a szüleid fejében, már ne is haragudj. Nem hiszem hogy normálisak.

2014. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Anyukám szerint túl kicsi vagyok, apukám szerint nyugodtan...anyukám még tesómnak is nehezen engedi pedig ő már 16 éves..és persze övé a fő döntés, nem számít mint mondt a gyerek, hiába cikizik érte...anyukám epilálja a lábát bár én gyantáztatni akarom...és tesómnak is csak a lábszárt engedi combot nem..pedig osztálytársaimnak az egész lábuk szörtelen, és olyan gáz hogy az enyém nem...amúgy a múltkor sem mondtam el hanem észrevette hogy szörtelen a hónaljam...:(
2014. márc. 20. 18:31
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyu , nem gondolom hogy egy jó dolog a szülők előtt titkolózni. Elmész majd valamikor vagy egyedül vagy pár barátnőddel isit vásárolni. Bemész egy drogériába.Veszel magadnak egy borotvát. És otthon azt a külön tartod a szobádban hogy anyud ne vegye észre DE! Ha apukád szerint nem aj akkor neki mondd el és érd meg anyudnak ne említse.


És teljesen természetes ha az ember enni idősen igényes és le akarja szőrteleníteni ott ahol kell. Én is 13 évesen kezdtem és ugyan ott ahol te. pedig nincs erős szőrzetem , de zavar ha olyan vagyok különösen a hónaljamnál.

2014. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Ja egyébként szerintem teljesen felesleges a combot (csak akkor ha erős sötét szőrzeted van) de a comb az nem olyan dolog. a lábszár kicsit más.
2014. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

13 évesen nem tudom ,hogy a lányok szokták-e de a hónaljat ,mint fiú ajánlom szőrtelenítésre.Az intimen meg biztos nem olyan hogy már is nagyon látszik ,de ha úszol és tényleg zavar akkor anyudék tudtán kívül is csináld.ÉS EZT NEM TŐLEM HALLOTTAD!!!!

Ja és ne borotvával hanem gyantával,azzal sokkal tovább tart a hatás.

2014. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!