Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-17 eves lanyok! Reggel...

14-17 eves lanyok! Reggel dontitek el, hogy mit vesztek fel, vagy mar este kikeszitetitek? Valamint, eloszor oltozkodtok, es utana sminkeltek, vagy forditva? :-)

Figyelt kérdés

En: Mindig este keszitem ki a ruham. Ha nem keszitenem ki,akkor tuti,hogy reggel kb. 1 orat kesnek. Eeeeeees eloszor sminkelek,es utana oltozkodok.


Ha mar eldontotted,hogy mibe mesz,akkor ird le kerlek:)


En: Fekete csonadrag,sotetkek magasszaru Conserve,bordo lenge polo( bal mellresznel egy kis zseb),farmerkabat,fekete kezitaska.


Koszonom a valaszokat elore is:)


15,5/L



2014. márc. 30. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hogy. Van, mikor már három napra előre tudom, mit veszek, fel mikor tanítás előtt fél órával még nagyban gondolkodom. De emiatt még sosem késtem.

Először öltözök, utána reggeli, és csak úgy a smink és haj.

A holnapi pont el van döntve. Piros farmer, szürke, fűzős éktalpú bokacipő, kék félvállas póló, bőrdzseki.

15/L

2014. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
reggel döntöm el és amihez épp kedvem van, nem bonyolitom túl, emiatt sosem késekhamar kitalálom. Elöször öltözök és reggeli közben sminkelek. Nőiesen inkább elegánsan öltözök.
2014. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

reggeli, smink haj és utánna az öltözködés. Elég szolidan festem magam. Kis barníttó fekete szemtus kevés és spirál.

Holnap cicanadrágba megyek farmeros beütése van, krémszinű haromnegyedes ujjú trikó és farmer kabát. Lehetséges hogy teszek hozzá kék sálat is. reggel hideg van még

2014. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Mindig reggel döntöm el, attól függ, ilyen az idő és milyen a hangulatom. Néha fari-Vans, néha meg ruha-bakancs hangulatom van. És mindig öltözködés után sminkelek.


16/L

2014. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Este csak gondolkodom rajta,hogy holnap mit húzzak fel,reggel választom ki a jelöltek közül.Na ezzel sok idő elmegy.:D "Smink" utána jön,ami púderből és szájfényből áll.:p

15,5/L

2014. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Reggeli utána fogmosás , utána öltözök és utána sminkelek. A hajamat a smink után csinálom meg. reggel szoktam eldönteni , van amikor sokat gondolkozok , de az sem annyira vészes emiatt még én sem késtem. Egyébként viszonylag hamar eldöntöm mit veszek föl és utána már könnyű eldönteni ,hogy milyen kiegészítőket húzzak föl.
2014. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mikor hogy. De általában reggel kapkodva választok ruhát, ami mondjuk nem túl jó, mert így nem tudok sokáig gondolkodni a kombinációkon.

Öltözködés miatt én sem késtem még soha, sminkelés miatt annál inkább. Én először felöltözöm, és csak utána sminkelek. Szűkebb pólóknál különben összealapozóznám a felsőmet, és az nagyon undorító és kiábrándító. Át kellene cserélnem akkor, de tutira a következő is alapozós lenne.


A kérdés kedvéért belepillantottam a szekrényeimbe, és hát tippem sincs, hogy mibe menjek. :D Főleg, hogy olyan kiszámíthatatlan ez a tavaszi idő, hogy fogalmam sincs, egyáltalán inkább tél vagy nyár felé húzó idő lesz holnap.


17L

2014. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Reggel döntöm el, hogy mit veszek fel aznap, mert nekem a terveim valahogy soha nem jönnek össze, pl megváltozik az időjárás...De ha vmi ünnep van, vagy vizsga, akkor természetesen előre kikészítek mindent.

Először arcot/hajat/szájat ápolok, majd míg a krémek hatnak felöltözök, majd sminkelek és esetleg kezdek vmit a hajammal.

2014. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha valamire nagyon készülök, akkor este kikészítem, ha nem akkor csak gyorsan reggel összerakok valamit úgy random :D

Sminkelni nem nagyon szoktam, öltözés után csak magamra dobok egy kis korrektort meg megerösítem a szemöldökömet, mert nagyon világos :S

14/L (pár hónap múlva 15)

2014. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Reggel eloszor oltozok, aztan sminkelek.

Es mindig reggel dontom el, hog mit veszek fel, de ma pont elore kikeszitettem :D

fekete tusarku, elegans denever ujju felso es vilagoskek farmer :)

2014. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!