Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mennyi penzt kaptato...

Kamaszok! Mennyi penzt kaptatok 8. -os ballagasra?

Figyelt kérdés
Ez egy anonim oldal,batran leirhatjatok....

2014. ápr. 3. 17:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%

"Kamaszok! Mennyi penzt kaptatok 8. -os ballagasra?"


A kérdésre őszintén válaszoltam, mégis lepontoztok. Jól van, éljétek ki magatok.


#4-es ás #8-as voltam.

2014. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Pénzre nem igazán emlékszek hogy kaptam.volna.Viszont az óra amit akkor kaptam még mindig meg van.Mondjuk elég húzós ára volt.
2014. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Na most utolso direkt felpontoztalak!!!

Nehogy mar az legyen lepontozva,aki valaszolt a kerdesre,a tobbi meg csak begeti,mint a birka,hogy "jaaajj,8 osztaly,nem nagy ugy" stbstbstb.

2014. ápr. 3. 21:23
 14/26 A kérdező kommentje:
Utolso elottinek szolt a kommentem!
2014. ápr. 3. 21:24
 15/26 anonim ***** válasza:
72%

Tehát aki számodra nem tetsző választ az, azt lebirkázod?! -.-" Azt hittem, itt mindenki leírhatja az őszinte gondolatait...

Én sem kaptam pénzt, se ajándékot, de csináltattak nekem 2 csokrot, és fodrász készítette a ballagási frizurám, az esemény után ettünk egy jót itthon, másra nem volt szükségem...

2014. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 klopusz ***** válasza:
66%

Szülőként az a véleményem, hogy a nyolcadikos ballagásra semmiféle pénzt nem adok.

Nehogy már értékeljem az a "teljesítményt", hogy kijárta az általánost, ami egy átlagos gyereknek ceruzaelemnyi energiájába kerül :-)

Szóval, virág esetleg valami plüss, ha szereti.

Középiskolai ballagáskor majd valami olyasmit, amit szeretne, de nem tudja megvenni a saját összespórolt zsebpénzéből és majd a diplomaosztóra (már, ha lesz) kap valami komolyabbat. Persze nem autót vagy lakást.

2014. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
51%
Én mamámétól 200 ezret,meg keresztanyuméktól 50 ezret,anyumtól meg tv-t:) mondjuk szerintem sincs értelme ennyire megjutalmazni valakit azért,mert elvégezte az általánost,de jóaz:)
2014. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%

Semennyit, nálunk ez nem szokás.

Persze kaptam vagy 7 csokor virágot, meg utána étterembe is mentünk. Emellett voltam fotósnál is, így összességében így is drága mulatság volt a ballagás. (Ja, és ugye új ruhákat is kellett venni a ballagásra)

2014. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
87%

-200 ezret készpénzben

-egy elég jó notebookot

-egy kiskutyát

-egy drága órát

-külföldi utat nyárra

-fesztiválbérleteket

-vásárlási utalványokat

2014. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Utolso,nem vagy vicces.
2014. ápr. 4. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!