Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mennyi penzt kaptato...

Kamaszok! Mennyi penzt kaptatok 8. -os ballagasra?

Figyelt kérdés
Ez egy anonim oldal,batran leirhatjatok....

2014. ápr. 3. 17:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
25 ezret kaptam a tizen akárhány rokontól, vagy 20 csokrot
2014. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nyolcadikos ballagásra, 5 éve szerintem max. 5-10 ezret kaptam valamelyik rokontól, inkább tárgyakat kaptam: amire emlékszem az egy nyaklánc, egy fényképezőgép és egy mp3 lejátszó. Ezen kívül kaptam egy rakás virágot meg elmentünk étterembe a rokonsággal. Tavaly a gimis ballagásomra kaptam egy drágább karórát, fesztiválbelépőket és kb. 60-70 ezer forint készpénzt. Pár nappal később pedig megkaptam életem első laptopját a szüleimtől, ami hatalmas meglepetés volt. Szerintem ha nem akkor lenne a szülinapom akkor is megleptek volna vele, mert az egyetemhez szinte nélkülözhetetlen. A rengeteg virág és az étterem itt is megvolt.
2014. ápr. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
58%
Semennyit. Egy 40 ezres telefont kaptam, mert a régi már tropa volt.
2014. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Semennyit:)
2014. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

batyam 40ezret kapott egy 30e-s akkusztikus gitart egy 100e-s elektromos gitart 2 viragcsokrot es egy ettermi vacsorat.

en kaptam 40ezret es egy ettermi vacsorat es 2 viragcsokrot egy egy bombont meg egy 40e-s tv-t

2014. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
17 ezret összesen. Ebből 10 ezer az egy tanulmányi díj volt. A többi 7-et rokonoktól. De sokkal jobban örültem a virágoknak (az egyik csokorbam volt bambusz és még mindig megvan) és a személyes ajándékoknak. :)
2014. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!