Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ilyen színű rúzs 16 évesen?...

Ilyen színű rúzs 16 évesen? Engednétek?

Figyelt kérdés

[link]

ez mellé a szín mellé ugye elég a spirál ? ( próbáltam már világos árnyalatokat is de borzalmasan álltak ,csak a sötét és meleg színűk állnak jól..)nem minden napra csak ha nincs időm a tusvonalra reggel és ha egyszínűbb az összeállításom hetente vagy 2 hetente egyszer és sokan szokták mondani hogy rúzst a NŐK használnak ,de végül is hány éves kortól lehetne hogy ne nézzen ki vele az ember nevetségesen?



2014. ápr. 11. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez a szín nagyon felnőttes, én nem engedném.
2014. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg olyat lehetne, hogy ilyen színű szőlőzsír, az legalább nem rúzs, de színez.
2014. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
A spirál helyett használjatok gumit!
2014. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
én nem engedném... ez az idösebb korosztálynak áll jol... szájfény, szinezett balzsam oké lenne, de ez nem.
2014. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Sziò! Szerintem egy vilàgosabb szìn jobban àllna. Üdèbb lenne a korodhoz. Ha rózsaszìnes- barackos àrnyalatok nem tetszenek, kipròbàlhatod a korall színt. :-)
2014. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem jó,én engedném :)
2014. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
szempilla spirálra gondoltam xDD 5 -ik a narancsos árnyalatok sem jobbak mivel a bőrömnek is van egy fajta sárgás-barnás árnyalata (attól még fehér!!)tehát nem az a megszokott "kék" bőr fénnyel rendelkezek akinek jól áll ez a szín és a szemszínem sem segít ezen ......Mi dönti el hogy egy szín melyik korosztálynak áll jól ?
2014. ápr. 11. 20:27
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem van és volt is hasonlóm, egyáltalán nem sok.

DE!

Leginkább az dönti el, hogy viselheted-e, hogy hogyan áll. Ha van lehetőséged szerezz mintát vagy nézz üzletben hasonló árnyalatot. Lehet megy a bőrtónusodhoz és egyáltalán nem hat "öregesen" vagy túlzóan rajtad.

2014. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
már szereztem mintát ezért kérdeztem pont ezt az árnyalatot és imádom (nővérem szerint is ez állt a legjobban pedig ő elég szókimondó és 28 éves) csak hát mint az előző válaszolók is bizonyítják helyből elvan könyvelve ,hogy ez nem állhat jól fiatalon senkinek...(gondolom bennük is ki van alakulva egy kép az átlagos kamaszról amiben ez a szín vagy ront a képen vagy tönkre teszi azt az " ártatlanságot")
2014. ápr. 11. 20:49
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szín kifejezetten jól állhat egy fiatalnak.Lehet kicsit felnőttesebb lesz vele,de mondjuk én 27 évesen pl.már nem öregíteném magam ezzel a színnel...
2014. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!