Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok ha 18...

Szülők! Mit szólnátok ha 18 éves lányotok csak úgy lelépne?

Figyelt kérdés
18. születésnapjának éjszakáján fogná az összes cuccát és csak úgy elköltözne egy szó nélkül? Vagy esetleg hagyna egy levelet amiben leírja hogy elköltözött és ne aggódjanak. Nagyon durva?
2014. ápr. 20. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
mehetne de nekem ne kaparja a küszöböt ha valami rosszul sül el és mégis hazajönne.
2014. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
osztom elsőt
2014. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Hat ehhez tudni kell a hatteret, hogy miert tenne ilyet... Ha minden ok nelkul, akkor igencsak sziven utne... de mivel a gyerekem, ha visszajonne, tart ajtoval fogadnam. Nem szulo az, aki nem tud megbocsatani a gyerekenek.
2014. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok mindentől függ,én leültem anyukámmal beszélni,hogy apukámhoz szeretnék költözni temérdek okom volt rá,és biztosítottam,hogy 80%ban a nevelőapám az oka 20%ban az Ő viselkedése,és ahogy kezelt.Még aznap elköltöztem,pár hónapig nem állt szóba velem,de aztán rendeződött a kapcsolat,életem legjobb döntése volt, én már közelebb voltam a 19hez.
2014. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a kapcsolatunk.
2014. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod én is ezt tervezgetem hogy majd 2 év múlva lelépek, de hát ki tudja lehet akkor majd máshogy gondolom de hozzád vissza térve szerintem mindenképp hagyj levelet amiben elmondod az erzeseidet. Plusz gondold át nagyon alaposan!!!! Mert ha egyszer megteszed nem tudod vissza csinálni és lehet hogy majd később megbánod.

16/L

2014. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom csodás volt a viszonyotok :D

Így ha ilyen szülő lennék akkor azthiszem nem lepődnék meg.

2014. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!