Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Ti mit szólnátok hozzá, ha a lányotok egy ilyen ötlettel álna elő?

Figyelt kérdés
16éves vagyok...Van egy hatalmas álmom már jópár éve...Kijutni Amerikába nyelvet tanulni.Most találtam olyat az interneten,hogy nyáron 1hónapra ki lehet menni.Családnál lenne az elszállásolás és közben heti 5x nyelvórákra lehetne járni. Le se tudom írni,hogy mennyire szeretném ezt. Már egyszer beszélgettem erről az anyukámmal (jópár hónapja) de akkor még egy egész iskolaévről volt szó. Akkor azt mondta,hogy majd még beszélünk róla. Most viszont nemtudom,hogy hogyan hozzam fel ezt az egészet. :( Ti mit szólnátok egy ilyen ötlethez?
2014. jan. 12. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1 én örülnék, ha a gyerekem ilyennel jönne, egyébként is tervezzük neki

2 azért az lóvé ám rendesen, mert rendben, hogy ott eltart egy család, de vannak költségek ... tudják vállalni a szüleid?

3 simán mondd el nekik

2014. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék, hogy nyitott erre, feltéve, ha lenne rá pénzünk.

Ha nem lenne rá, akkor szomorú lennék, hogy nem adhatom ezt meg neki.

2014. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ami az anyagiakat illeti,nem állunk rosszul. De bármiről képes vagyok lemondani,hogy elmehessek.

A másik részről viszont féllek,ha esetleg a szüleim bele is egyeznének,hogy hogy jönnék ki az ottani családdal, na meg hogy hogyan boldogulnék egyedül :(

2014. jan. 12. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon jo otlet, en ugyan nem vagyok szulo, de az allamokban elek.

Mond el nekik, hogy ennel jobban nem tudod megtanulni a nyelvet, anyanyelvi kornyezetben a legegyszerubb. Bizonyitsd be, hogy feleloseg teljes vagy, es nem szorakozni mennel, hanem tanulni, hogy gyarapodjon a tudasod. Sok sikert! :)

2014. jan. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet,ha anyagilag megengedhetitek,elég talpraesett vagy akkor szerintem mindenképp beszélj a szülőkkel.
2014. jan. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!