Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Menő, bulizós népszerű srác...

Menő, bulizós népszerű srác és szürke, csndes, tanulós lány. Működhet?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?
2014. máj. 1. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
hát mi a párommal majdnem így vagyunk. csak már felnőttebb változatban :) ő a csavargó, utazgató egyáltalán nem otthon ülös típus, én meg a munka után inkább nagyobbat alvós, otthon ülös, háziaskodó emberke vagyok. egy héten belül házasodunk, a baba is úton van már. tehát ha igazán fontosak vagytok egymásnak akkor egymáshoz csiszolódtok. a menő srác fele annyit bulizik és inkább a szürke barátnőjére szánja az időt hogy kiráncigálja a szabadba kicsit. tehát nem megoldhatatlan.
2014. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez alkalmazkodás és tolerancia kérdése inkább. Gondolok itt például arra,hogy a lánynak elkell fogadnia,hogy a barátja sokat jár bulizni,jóba van sok mindenkivel és a tényt,hogy a bulikba bizony lányok is járnak akik akár rá is nyomulhatnak a barátunkra. A fiúnak meg el kell fogadnia,és meg kell értenie,hogy a lány inkább otthon maradna és megnézne egy lightos kis filmet. Úgy gondolom,hogy egy normális kapcsolatban ahol az emberek elfogadják egymást,szeretik egymást és bíznak egymásban ott simán működhet a dolog,sőt még jól is elsülhet.

Én 17 éves lány vagyok,nagyon szeretek császkálni,bulizni,nem volt még olyan barátom aki inkább csendes,otthon ülős típus lett volna,de lehet ,hogy pár bajtól megkimélt volna ha ilyen barátom lett volna. Szóval én azt mondom,hogy természetesen működhet,ha meg nem fog annak nem ez lesz az oka:)

2014. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát én nem nagyon értek egyet a második válaszolóval. magyarul persze együtt van ez a két különböző ember, de nincs közös percük? mivel este az egyik filmet akar nézni míg a másik szemrebbenés nélkül elmegy bulizni ahol mindenki rányomul....közös nevezőt kell találni, kicsit "változni" a másik irányában, kompromisszumokat kötni. azzal a megoldással nem is lehet normális kapcsolatot kialakítani.

első voltam.

2014. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Az alkalmazkodást is beleírtam.. ami annyit tesz,hogy közös programokat összehuzni. Ha én szerelmes lennék egy ilyen fiúba akkor érte otthon maradnék és inkább filmeznék vele. Szerintem akkor is működhet egy ilyen kapcsolat. A kérdező keveset írt le,nyílván ennyiből nem tudhatjuk,hogy működne-e,de ha szeretik egymást és van valami közöspontjuk akkor miért ne? Legalábbis az miatt,hogy az egyik nagyhangú a másik pár meg csendesebb miért ne lehetnének még együtt??
2014. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Működhet biztos, csak ha 16 évesek vagytok, akkor ne legyél meglepődve, ha a srác minden 3. buliba lekap egy csajt, mikor nem vagy ott.
2014. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én tuti nem bírnám ki.. mondjuk szinte alig vagyok itthon.. imádok bulizni meg mászkálni:D

16l

2014. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16 voltam amikor összejöttünk, nyilván nem voltam nagy bulizós még, csak a baráti körömmel házibulizgattunk akkor hétvégénként, hétköznap kollégiumban voltam, de ott se voltam partiarc, ő meg mindig ment minden felé, haverokkal bulizgattak, iszogattak, majd később már együtt is jártunk el, alkalmazkodtam hozzá, majd aztan egyszer észre se vettem fordult a kocka.. a barátom kérte, hogy többet maradjunk otthon, és most is igy van, nekem kell elrángtnom ide oda.

22l

2014. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!