Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem fognak felvenni?

Nem fognak felvenni?

Figyelt kérdés
Olyan kamaszok válaszát várom akiket ez a dolog érintett/érint! Nos az a helyzet, hogy az utóbbi időben "kicsit" elengedtem magam tanulás terén ugyanis mindenből rontottam így év végére, (a legtöbb készség tantárgy, de informatikából,matematikából és nyelvből is rontottam) amúgy 1.-től 8. félévig 5-ös voltam mindenből, kivéve tesiből abból 4-es, de most úgy néz ki, hogy kettes leszek. Szóval rontottam annak rendje módja szerint. Felvettek egy erős és elitnek mondható gimnáziumba. Ugye beiratkozáskor kell vinni a bizonyítványt amiben ott fognak virítani a szép jegyeim (egyébként azért rontottam mert világéletembe utáltam az általánost, szüleim elmondása szerint már elsőbe is) amik befolyásolhatják az iskolát abban hogy nem fognak felvenni? Már kültek levelet, hogy fel vagyok véve meg minden, de tényleg mondhatja azt az iskola hogy köszönjük szépen, ilyen évvégivel ide nem jössz? Vagy ez hogy van, ha már egyszer kaptam értesítőt hogy felvettek? Valaki élt át hasonlót? Bocs ha értelmetlen némelyik része! 15/F

2014. máj. 6. 20:54
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Én anno a beírásaim miatt aggódtam, mert elég változatos volt az ellenőrzőm hátsó része.. egy beírás, egy dicséret, volt ott a szaktanáritól elkezdve az igazgatóiig minden..

A jegyeimmel nem volt gond, de tudtam, hogy a magatartást elég erősen nézik a gimiben, ahova menni szerettem volna. Beiratkozáskor ugye bizonyítvány és ellenőrző, szívem a torkomban (mert persze minket is fenyegettek tanáraink, hogy ha így folytatom nem fognak felvenni..), de csak mosolyogtak egy nagyot és annyi megjegyzés volt, hogy igazán változatos évem volt..:D Tehát ez csak egy bevett tanári szokás, szerintem nem utasíthatnak el, rontás miatt..:)

2014. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :) Hasznos volt!
2014. máj. 8. 14:48
 13/16 anonim ***** válasza:
44%

Nem akarlak lelombozni de ha nagyon sokat rontasz akkor mondhatják azt hogy bocs nem.


Nyilván ezt nem a beiratozásnál közölnék.


ha eddig nem tették nem valószínű ,hogy ezután fognak ,de ez is megtörténhetett volna.

2014. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondhatnak ilyet, idéztek a törvényből fentebb, csak bukás esetén tagadHATják meg a felvételt.
2014. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nektek is ment a zöld! :) Köszi! :)
2014. máj. 10. 13:44
 16/16 anonim ***** válasza:
Fel fognak venni, nem számít:) Nálunk az álatánosban, aki két jegyet rontott, annak évvégén vizsgáznia kellett az adott tárgyból, ezzel elvették a kedvünket a lazítástól. Bár még így is sok osztálytársamnak kellett vizsgáznia.
2014. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!