Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai beíratásnál, ha túljele...

Óvodai beíratásnál, ha túljelentkezés van a körzeti gyerekek között, akkor mi alapján döntik el, hogy kit fognak felvenni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kor szerint, és hogy mindkét szülő dolgozik e.
2014. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kor és dolgozó szülők, na meg persze protekció.
2014. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szociális alapon is "nézik",tehát ha rossz körülmények vannak otthon,a napi többszöri biztos étkezés miatt is előrébb kerülhet
2014. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a végéről lemaradt a valaki
2014. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Tankoteles koruak

2. Akiknek a szulei dolgoznak

2014. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tehát akkor mi alapból hátrányba vagyunk, mert október végi a kislányom.


Én most itthon vagyok vele gyes-en, de hogy menjek el dolgozni, ha nem veszik fel oviba? Ráadásul még nyárig levelező tagozaton tanulok egy másik városban. Nem tudom senkire sem rábízni, így fel kellene venniük oviba ahhoz, hogy munkát vállalhassak.


Így lehet, hogy itthon lesz a kislányom 2015 szeptemberig és addig éljünk meg a férjem minimálbéréből meg a 12 ezres családi pótlékból? Elég érdekes.

2014. jan. 7. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Levelezős suli , hogy jön ehhez az úgyis csak hétvégente kell bejárni.
2014. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam ha már nem dolgozok, hátha figyelembe veszik, hogy suliba járok, de akkor nem. Nyilván nem tudok nappalira járni, mint ahogy dolgozni sem, amíg nem veszik fel oviba.
2014. jan. 7. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!