Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok a 8. osztályos...

Mit gondoltok a 8. osztályos dealerekről?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Háát fura..Én is 8.os vagyok.Néhányan próbálták már a füvet,de semmi durvábbat..az hogy árulja,hát az ő dolga,de persze ha a gyerekem oszt társa lenne szólnék a szüleinek.Ha az én oszt társam lenne,nem szólnék bele..
2014. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ez az suli nem ilyen "geto" suli hanem 6 evfolyamos gimi. Igazabol a haverom nincs raszorulva a penzre, mert a szuleinek van penze. Nem drogozik/fuvezik csak cigizet 1-2 honapot. A drogot csak szallitja mas dolga nincs benne, de azert durva, hogy 2 honapert 100k-t kap kezbe hetente csak egyszer kell szallitania.
2014. máj. 12. 15:42
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek jelenlegi 8.-os dílereket (normálisan is le lehet írni). Szóval semmit. Akiket ismertem, azok már felnőttek. De egyébként sincs semmi közöm ahhoz, hogy ki mit csinál. Ha egyszer beköpik a rendőröknek, akkor nem nekem lesz szar.
2014. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
72%
Én nem hiszem el, hogy egy 13-14 éves gyerek 8 fuvarért 100ezret kapna. :D Hova tud szállítani egy kisgyerek, amiért egy másik ember fizetne neki havi 50ezret, és ehhez milyen drága és milyen mennyiségű cuccot kell szerezni, kokaint?
2014. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Miért is lettem lepontozva?:dd

Ez sajna az igazság,amúgy nem tudom mi alapján pontoznak az emberek...

2014. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Habi van benne, ennyit tuti nem kap csak fuvarért...


Bár én inkább idősebb, rendes gimiseket tudok, akik így ebben mozognak... De hát nálunk 1-2-3 ember ismer csak az én ismeretségi körömből forrást, ha valakinek kell, adják a casht pár napra rá hozza a cuccot, ha kell hasis vagy bármit. Mondjuk vicces kicsit h a 14 éves srácok keráznak... És csodálkozik, amikor én meg mondom, h kösz nem szívom szét az agyam hétköznap délután...


Feje tetején áll a világ...


16/F

2014. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#4 igen azt is es azt a belyegszerut is amit ha a szadba veszel akkor elolvad pontosan nem tudom mi a neve. Azert diakot kernek meg ra mert az nem annyira gyanus, ha nala van (azert ez te is belathatod). Azt mondta, hogy hetente egyszer de az biztos, hogy 100k kapott 2 honapert.

#5 os nem en pontoztalak le

2014. máj. 12. 17:17
 8/17 A kérdező kommentje:
15 eves
2014. máj. 12. 17:18
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem dealerek, csak szállítanak. 8.ban volt egy ilyen "szállító" ismerősöm, hát, ne tudd meg mit kellett kiálnia egy kis pénzért.

Ha azt mondták neki, hogy hozzon 2 grammot, elment a dealerhez, aki lehúzott min. felet, majd ha olyan kedve volt pofozgatta, ütötte-vágta a gyereket. Ha a vásárlónak volt mérlege, és rossz kedvében találta a szállító, szintén levert neki egyet-kettőt. Kék-zöld fejjel jött iskolába, és mindezt havi 5000 ft-ért, amit vagy megkapott, vagy nem.


Az a vicces, hogy fiatalkorúként könnyebben tudsz drogot szerezni, mint alkoholt vagy cigit. Mire elkezdtem a középiskolát, már 4-5 embert ismertem, aki tudott szerezni, pedig nem mozogtam gengszternövendékek között.


A bélyeges cucc valószínűleg LSD amúgy.

2014. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

# 9


Alkoholt se nehéz szerezni. Szerintem cigit a legnehezebb, annyival, hogy a dohánybolt előtt vársz míg valaki nem hajlandó megvenni neked. A piát mindenhol kiadják szinte, rendes nagy SPAR, Real kiadja, fényes nappal az ütősebb piákat is... Dohányboltból egyből kizavarják az embert ha nincs nála személyi. De THC-t könnyebb szerezni, mint bagót... Vicc:D

2014. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!