Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A barátnőm mért viselkedik...

A barátnőm mért viselkedik úgy mint egy r*banc?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk és az egyik barátnőm ennyi idősen állandóan pasizik fiúkkal... szerintem nagyon gáz hogy nem bírja ki fiúk nélkül... azt is mondja hogy szűz még, de én nem hiszem el
2014. máj. 16. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép barátság. Szerintem felejtsétek el egymást!
2014. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Egyszerűen imádja a péniszt! Kövesd te is a példáját!
2014. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Pasizik fiúkkal? :) Ebben a korban ez normális. Ne legyél féltékeny...
2014. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
17 évesen jóhogy pasizik. Mégis mit csináljon? És ha nem szűz, mi van akkor? Féltékeny vagy?
2014. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Miert,mit kene csinaljon? Sakkozni akarsz vele,vagy tarsasozni? Esetleg barbiezni? Vagy mi?

Nem is ertem mit varsz... Hogy majd egyedul fog megoregedni 9 macskaval?

Most fiatal,most elvezze az eletet,ne 30 evesen jarjon el bulizni,amikor mar van ket gyereke.....

2014. máj. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az en egyik baratnom ugyanez,csak o 14 eves. Na o gaz. A te baratnod viszont 17 evesen szerintem kicsit sem gaz.
2014. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Még szép, hogy " pasizik fiúkkal " ...


Tényleg igaza van egy-két előttem szólónak.

Nem várhatod el, hogy egész nap bent üljön veled a kanapén és tévézzetek, vagy pónilovakkal játszatok a szőnyegen..


S ez még feltűnési viszketettségnek sem állítható be, teljesen természetes, hogy érdeklik a fiúk. Ne irigykedj;)

2014. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért r*banc, mert pasizik? Érdekes.
2014. máj. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ajj, mindig amikor írni akarok valamit, általában az utolsó válaszoló írja ugyanazt. :D
2014. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most ettől miért r-banc? Ha nem lett volna még sosem pasija, akkor meg prűdnek hívnád. Ha meg csak egy pasija lett volna, akkor is biztosan találnál valami kifogásolhatót. Élvezze az életét ahogyan akarja, szerintem neked nem túl sok beleszólásod van a privát dolgaiba.

~miért van errefelé mostanában ennyi r.bancos kérdés 2014 van ideje felnőniük az embereknek~

2014. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!