Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 13 éves lányom teljesen ugy...

A 13 éves lányom teljesen ugy viselkedik mint egy fiú! Soha nem vesz fel szoknyát, csak fiú baratái vannak, nem szeret se táncolni se énkelni csak focizni és gördeszkázni. Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Semmi lányos ruhát nem vesz fől mindenből fius kell neki . Késöbb nem lesz ebből vmi baj?
2008. febr. 14. 21:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én húgom is így viselkedett ennyi idős korában, még tovább is. Aztán a gimis évek vége felé kezdett nőiesedni, szoknyát hordani stb. Most 25 éves, 7 éve él boldog párkapcsolatban a vőlegényével, testnevelő-tanár lett, a mai napig focizik, teniszezik, úszik, síel.

Szerintem ne aggódj! A lányod ilyen típus, de még változhat is akár.

2008. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Én 27 éves vagyok és 30-hetes terhes, és 6 éve boldog pár kapcsolatom van.De én soha az életembe nem vettem fől szoknyát, nem babáztam nem hordtam rózsaszín cuccokat. Hanem a bátyámmal és a barátaival autóztam, meg autópályákat építettem, bicigliket szereltünk,még 13-évesen, és velük nőttem fől. Aztán mikor nagyobbacska lettem, anyu azt hitte majd megváltozom, de ez sajna nem jött neki be, ugyanis amikor előttem állt hogy tovább tanuljak, el mentem egy autószerelő iskolába Bánki donát a neve, és ott akartam tanulni mint autó szerelő.Csak többen udvaroltak nekem, mint ahány csillag van az égen mivel egyedüli lány voltam a suliba és sose voltam csúnyácska sőt, hatalmas zöld szemmekkel hatalmas szempillával, és fekete hosszú hajjal rendelkezem és 50 kg-san, nem igazán tudtam oa figyelni a suliba, mert mindig velem foglalkoztak a fiúk, ezért ki léptem a suliból inkább mert a bátyám félt hogy baj lessz. Ennyi volt tömören a gyerek korom. Most sem élek másképp, ha valami baja van a kocsinak, én egyből darabokra szedem, tetőtől talpig olajosan, megcsinálom, és be megyek utána a házba főzni.A forma-1 az életem, a gyorsulási verseny, és bármilyen autó sport. Ja és szokny nélkül mert abba nem igazán lehet autót szerelni. Hát kb ennyi, akkor szerinted az én anyukám mit érezhetet amikor én annyi idős voltam mint a lányod?????:)A párom meg büszke rám, hogy nagyon sok autószerelőt kenterbe verek a tudásommal. Ne aggódj nekem ebből csak előnyőm van és nem hátrányom.
2008. febr. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Én 14 éves vagyok és én se vesek fel szoknyát utálok táncolni és énekelni se szeretek. A gördeszka meg szerintem tök jó :D Fiú barátai vannak? lehet, hogy azért mert nincs jóba a lányokal az osztályban és pont azért mert ők azok a szőke kis nyafka fajták és ő nem szeretne ilye barátokat de az is lehet, hogy csak így akar közelebb kerülni az egyik sráchoz...Szerintem csak ne enged, hogy elfajuljon ez a dolog. Amugy a fiúkal sokkal jobban ki lehet jönni mint a csajokal. Lehet, hogy egyszer kinövi ezt az időszakát mert én 13 éves koromban utáltam a rózsaszínt most meg itt irogatok rózsaszín körmökel bolerós kivágott pulcsiban ugyhogy erről ennyit:D xD (késöbb lehet, hogy nőiesebben fog öltözni)
2008. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Nincs semmi baj a fiús lányokkal, ennél még elképesztőbb dolgokat is csinálnak - pl oldalt leborotválják a hajukat és tarajat hordanak (ahogy azt én tettem annak idején -, aztán mégsincs belőle baj. Én is amolyan fiús lány voltam, tarajos haj, bakancs, ilyesmik, aztán ma már gyerekem van, meg nőisebben is öltözködöm, hordok magassarkút meg szűk rucikat is, szóval nem kell aggódni.
2008. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Garatnáltan nem. Én is ilyen voltam, szoknya először 19 évesen volt rajtam, sminkelni 21 évesen kezdtem...

A suliban fiúkkal voltam, ők voltak a barátaim.

Majd nála is eljön az a kor, mikor "megnőiesedik", nálam is eljött. De ha nem , az sem baj, a lényeg, hogy boldog legyen és érezze jól magát a bőrében. Szerintem ne "cseszegesd" ezzel, támogasd, az anyja vagy, bízzon benned. Ő tudja, hogy érzi jól magát.-)

2008. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Én 13 éves vagyok, és a te lányod semmi hozzám képest xD. Én is ilyen bakancsos, nagyon fiús fajta lány vagyok... Anyám haja égnek áll tőlem. Nem vagyok egy jó kislány, verekedni is szoktam elég gyakran (jól le is csesznek érte, mert az a "fiúk dolga"). Nem is érzem magam annyira nőnek... Nem hiszem, hogy ebből baj lehet, majd talán megváltozom, és hetero vagyok, szal még ez sem. Szerintem nyugodj meg. majd kinővi. Vagy nem.
2008. febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Én is ilyen voltam, sőt, állandóan verekedtem is, (persze fiúkkal :)) Aztán 14 évesen jött egy "nőies" korszakaom is, akkor túlzásba is vittem. Olyan ruhákat vettem fel, amiket ma sem mernék. Aztán 16-17 évesen bakancsos lettem. :) Az érettségi után kezdtem megkomolyodni, most már majdnem normális vagyok. :) Persze rózsaszín stb... szóba sem jöhet. Érdekes paradoxon alakult ki. Fiúsnak vallom maga, de hordok magassarkút, és rettentően anyáskodóan tudok viselkedni.

NEm hiszem, hogy a lányodnak bármi baja lenne. Simán kinőheti. De az biztos, hogy később oda kell rá figyelni, mint minden másik kamaszra. Ha ilyen marad, akkor könnyebben keveredik majd balhékba, verekedésekbe, szóval olan fiús dolgokba. :)

2008. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromig én is ilyen voltam, csak fiúkkal barátkoztam, de ez egyáltalán nem baj sőt kiismeri a férfilelket, ami nagy pluszt jelent. most már vmivel nőiesebb vok, bár barátnőim most sincsenek igazán, de szeretek főzni varrogatni sminkelni magam ruhákat tervezni, ezeket kífejezetten élvezem... óh és a fiúkhoz vonzódom. jó, nem 100%-san, csak 95.:D
2008. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
cya 13éves vagyok és én is ugyan igy voltam de én régebben én kb 12 éve skoromig imádtam focizni és egyesületbe is jártam ...!! és semmi pénzért nem vettem volna fel szoknyákat meg ilyenek!! Deh mostanra kinőttem belőle és lehet már tulzás is de sminkelem magam meg minden és nekem is csak fiu barátaim vannak 2-3 lány ..De mondjuk nem mindig jo ez h szinte alig van lány barátom :S !! Valamiért nem tudom megértetni magam a lányokkal!!
2008. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
89%

Sztem se gáz. Én se táncolok, nem is énekelek (soha nem is tettem.) De azt hiszem ettől még normális 22 éves csaj vagyok.

Ja, szoknyát kb. 1 éve hordok.

2008. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!