Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Kamaszok! Ti engednéte...

Szülők, Kamaszok! Ti engednétek a 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Engednétek hogy a barátnőével (ketten) kint legyenek a városi napokon este 11 óráig ? A városi napok anny hogy a központban sátrak meg koncertek vannak. Kamaszok titeket meddig engednek ha ilyen "különleges napok" vannak?
2014. máj. 18. 22:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%

Peeeersze.:)

Engem is elengednek,éjfélig a városba,szombatonként.Házibuliba reggelig,szóval simán.

2014. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Engem még egy utcával lejjebb se engednek a legjobb barátnőmhöz a szülinapján ott aludni,pedig csak ketten lennénk. xd


Börtönben érzem magam.

2014. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Nemreg mindenkinek 100%-os valasza volt.Nemtudom ki a halal jott ide,es pontozott le mindenkit..:/
2014. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Van ugyan lányom, de még csak 4 éves. :D Nekem attól függene, hogy engedném-e, hogy milyen típus? Megbízható-e, őszinte, tud-e vigyázni magára? Ha igen, akkor elengedném simán 11-ig, persze, ha nincs messze. Ha messze van, akkor meg érte mennék. De ha megbízhatatlan és link lenne, akkor nem biztos, hogy elengedném addig. :) Gyerekfüggő!
2014. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

14 éves gyereket este 11 -ig (sötétedés utánig) felnőtt, vagy egy jól megtermett idősebb fiú (nagy testvér) kísérete nélkül NEM.


Azoknak a szülőknek is gratulálok akik egy 14 évest elengednek így....felelőtlenség.

2014. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó!

Ha ne adj isten leszúrják 20éves korában ugyanugy megtehetik,mint most 14évesen.nem?

2014. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem csak erről van szó,még csak 14 éves semmi keresnivalója este kint az utcán szülő nélkül 9 után.
2014. máj. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
37%

16 .


20 évesen felnőtt ember, nem a szülő felelőssége. 14 évesen meg gyerek, a szülő felelőssége hogy mit és hogyan nevel a gyerekéből.


Egyébként meg igen. Egy 14 éves GYEREKNEK semmi keresnivalója nincs sötétedés után kint az utcán felnőtt nélkül.

2014. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Ne legyen ott a szülő, az rossz hatással lehet rá. Én ennyi idősen utáltam amikor kísérgettek ilyen helyekre, mert a többiekkel nem voltak ott a szüleik. Én mindig úgy egyeztem meg a szüleimmel, hogy ha már vége van a koncertnek, akkor eljönnek értem kocsival, és mindig felhívtam őket ilyenkor.
2014. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
attól hogy leszavazzátok a felelősségteljes válaszolókat, ti még ugyanolyan hibásak lesztek, ha elengeditek a gyereketeket, és akkor lesz valami baja.
2014. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!