Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves lányotoknak engednétek...

15 éves lányotoknak engednétek, hogy barátja (fiúja) legyen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 21:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
16%
Nem örülnék neki az biztos.
2013. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
24%
két év múlva igen most még nem.ha nagyon szeretik egymást akkor egy kikötéssel..ne legyen gyerek a 21.szülinapja előtt:)
2013. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha nem 25 éves vagy afeletti, és normális a srác és be is mutatná, akkor engedném.
2013. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Nekem engedték,szóval én is engedném.De csak normális keretek között,persze!
2013. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
89%
Most nem azért, de miért gondolkodik a legtöbb ember ennyire 'begyöpösödötten'? Nem minden 15 éves lány szajha, vannak ám normálisak is. Nekem engedték, és nem véletlenül, hisz tudták, hogy megbízhatnak bennem és nem fogok pozitív teszttel a kezemben hazaállítani. Egy ilyenkorú lány még nem felnőtt, de már nem is gyerek! A szexhez még persze, hogy fiatal, de ahhoz, hogy kézenfogva sétáljon valakivel és megölelhesse, csókolja nem kell 25 évesnek lennie! Én azt mondom, ha a lehetőség előtted áll, akkor ne szalaszd el. Igen, ez igaz a fiúkkal kapcsolatban is. Inkább most próbálkozzon, minthogy húszonévesen írjon ide kérdéseket, mint: 'Még sosem csókolóztam és még nem volt barátom. De nagyon tetszike egy fiú, viszont fogalmam sincs, hogy hogyan szólítsam meg. Mit tegyek? 21/L'. Szóljatok le nyugodtan, fogadom a kritikát.:)
2013. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
36%

Lehet, hogy kicsit konzervatívak, de te meg olvasni és szöveget értelmezni nem tudsz!


"A szexhez még persze, hogy fiatal, de ahhoz, hogy kézenfogva sétáljon valakivel és megölelhesse, csókolja nem kell 25 évesnek lennie!" - fuss neki még egyszer!


A 25-öt arra írták, hogy ENGEDNÉK, feltéve, hogy nem egy idős f.sszal állít haza!

2013. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, ha nem túl idős a fiú, persze nem örülnék neki, de azt csak azért, mert tudom milyenek a fiúk, és melyik apuka örül annak, ha a lányát valami kis vakarék környékezi meg...:)
2013. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen igen, az a norális ha ennyi idősen már van barátja.
2013. dec. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
8%

egyáltalán nem normális ha ennyi idősen barátja/barátnője van szexuális értelemben


de teljesen mindegy mert ez az egész, ahova tart a világ az nem normális

2013. dec. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%

utolsó vagyok


lehet hogy mindenki így csinálja és ciki ha te nem

de ne ez legyen a kapcsolat alapja


emléxem 15 éve a terhes barbin döbbentünk

ma meg már a műfekáliát kakáló baba a világ legtermészetesebb dolga


meg hogy x-et írunk ksz helyett

2013. dec. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!