Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mennyi idő után...

Szülők! Mennyi idő után engednétek meg a 16,5 éves lányotoknak hogy a 20 éves barátjával aludjon? Természetesen nálatok.

Figyelt kérdés

1 hónapja járunk, de már kb. 3 hónapja ismerem, és már ismerik is, sokat szoktunk nálunk is lenni.

Jaj és már tudják, hogy nem vagyok szűz. (11 hónapos kapcsolatom volt)


2013. nov. 10. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem. A lány kora 16 akár odaírunk mellé egy tizedest akár nem. A kapcsolat hossza nevetséges, még ha 16 évesen 1-3 hónap baromira soknak is tűnik. Nem támogatom a jövő-menő tinikapcsolatokban az ottalvást. A szűzesség egy dolog, mindenki maga dönti el, mennyi idő után és kinek adja oda, a saját fejét verheti utána a falba. Az más kérdés, hogy szülőként nem adok rá alkalmat, hogy egy 20 éves férfi kihasználja a lányom 1 hónap járás után a saját házamban.
2013. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Félév után átgondolnám, előbb szóba sem jöhet.
2013. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Én is fél év után atgondolnam, elobb nem! Persze ha sexelni akar tuti talál rá alkalmat de az a fél év azért bizonyitana valamit, higy valóban szereti a lányomat vagy csak arra kellett volna neki! Azert a kezdetektől tamogatnam a lányomat, higy ha esetleg a gumi kiszakadna stb akkor ne féljen hozzám fordulni segítségért!
2013. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
Én ha lányom lenne, szerintem engedném, mert még mindig jobb, ha tudom hol van, ráadásul a családom női tagjai iszonyú önfejű, makacs emberek, így amit a fejükbe vesznek azt meg is csinálják. Ezen felül a védekezésükre is nagy hangsúlyt fektetnék felvilágosítással, pénzzel, ahogy csak tudok.
2013. nov. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
3-4 hónap után engedném, hisz így is úgyis lefekszenek egymással, naivság lenne azt hinni, hogy nem.
2013. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Bár még nem vagyok szülő, de nekem pont 16 évesen engedték meg, hogy a 20 éves barátomnál aludjak - igaz, akkor már majdnem másfél éve együtt voltunk (és vagyunk is a mai napig).

Ha 16 éves gyerekem lesz, szerintem én is olyan fél-egy év együtt töltött idő után fogok elgondolkodni a dolgon, plusz szeretném majd rendesen ismerni a barátját.

21L

2013. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
legalább 1 év,és 17 alatt nem engedném
2013. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
azt azért megjegyezném 16 vagy és volt 11 hónapos kapcsolatod tehát 15 körül lehettél ami szintén nem olyan sok de már nem is vagy szűz,kissé meggondolatlan vagy de majd rájössz
2013. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Nekem még nincs gyerekem, de anno a barátnőim szülei nem csináltak ebből problémát. 16 éves koromban a megismerkedésünktől számított 2. hétvégén vitt haza a barátnőm, mutatott be a családnak, és aludtam ott.
2013. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem engedném meg ennyi idősen.
2013. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!