Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ha lenne egy időgépe...

Kamaszok! Ha lenne egy időgépetek, ti élnétek a '80-as években?

Figyelt kérdés
Mármint visszamennétek oda hosszabb időre?
2014. máj. 19. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%

én legszívesebben 1950-ben születnék. Akkor minden olyan jónak tűnt, összetartottak az emberek, volt idejük egymásra, mindenki megtalálta a helyét a világban, nem befolyásolt senkit ennyire a média, boldogabbak voltak az emberek, őszintén tudtak örülni a dolgoknak, stb. Mostanság meg csak mindenki neten kockul és ennyi, nem segítik egymást az emberek, még a rokonok sem, valahogy úgy érzem rossz irányba tart a világ...

Lehet csak én látom így, de az idősebbeknél nem volt facebook, mégis mind ismerik egymást, meg nem nagyon van ez az ellenségeskedés...

2014. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
1: azért a helyedben megkérdezném a nagyszüleimet, mennyire voltak boldogok az 50-es években, amikor se kajára, se ruhára nem volt pénzük, a véleményüket nem mondhatták el, mert jött a fekete autó, stb. A történelmet nem azért kell megtanulni, mert dolgozatot írunk belőle, hanem azért, hogy ne mondjunk ilyen balgaságokat.
2014. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

2. vagyok, válaszolok a kérdésre is: nem. A 80-as években általános iskolás voltam, sokkal rosszabb körülmények között, mint amit a most általános iskolás gyerekeimnek tudok biztosítani.

Nosztalgiázni lehet, meg az idő megszépíti a dolgokat, de a 80-as évek a döglődő szocializmus ideje volt.

2014. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Semmiképp. Én nagyon jól érzem magam a jelenlegi technológiai viszonylatok mellett, inkább már előrébb mennék innen is. Ha már mindenképp a múltba mennék (feltéve, hogy csak ideiglenesen), akkor nem állnék meg a 20. századnál. Eléggé ókor mániás vagyok, szívesebben mennék vissza 3000 évet, mint 30-at. :) 18/F
2014. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Hosszabb időre nem, de arra kicsit kíváncsi vagyok, hogy milyen lehetett akkor. Szóval ha lenne egy időgépem, akkor ide is oda is benéznék egy kicsit. De nekem most nagyon tökéletes. Mármint ezek a 2010-es évek.
2014. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Én a 70-es évekbe mennék de csak Amerikába.
2014. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Kiprobalnam szivesen,de hosszabb idore legszivesebben a vietnami haboru idejen,Amerikaban elnek,hippikent:) tudom,hogy szornyu idok voltak,de engem pont a kettosseg fogott meg ebben a korban.a borzaszto haboru es a "gondtalan" boldog hippielet kevereke.imadnam,az biztos.

Kicsit elkanyarodtam a kerdestol,bocsi,de muszaj volt kiirnom magambol:D

14/l

2014. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Igen,visszamennék pár évre,amíg befutna az "Egy rém rendes család" című sorozat,és lennének közönségtalálkozók,vagy valami nyilvános szerepléses fellépések...:) De álom,hogy Katey Sagallal és Ed O'Neil-el találkozzak...:(


1969-be is visszamennék,3 napra a Woodstocki fesztiválra:D *.*


Ennyi,amire a múltból vágyok...

2014. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha lenne időgépem előremennék egy hetet és feljegyezném az euro milliomos nyerőszámait. Az életben többet nem kéne dolgozni.
2014. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
inkább a 90-esekben egy kisebb-nagyobb városban :) de leginkább 3 héttel ezelőtt élnék :( 16L
2014. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!