Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Te ezt megengednéd a lányodnak...

Te ezt megengednéd a lányodnak, hogy hajszínezővel hogy befesse nyáron a haját?

Figyelt kérdés
A lányom 13 éves és a hajvégeit kimosható hajfestékkel szeretné befesteni vörösre.Szerintetek megengedjem?Mert ha már ezzel kísérletezik akkor mi lesz később? Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 19. 15:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
19-es vagyok, az előző tanácsát adom, a piros tényleg borzasztóan színezi a vizet, a nyakamat futásnál, a párnát (huzaton át a párna maga piros lett) szóval ezt vegye fontolóra :D
2014. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
29%

Oké, hogy még gyerek, de nem iskolaidőben festené hanem nyáron, és nem is tartós hajfestékkel...a színező néhány mosás után kijön, szerintem engedd nyugodtan. Én szintén 13 éves voltam, amikor színezővel szintén vörösre lettem festve, szintén nyári szünetben. Ez azért mégsem az a kategória, mintha tetkót, piercinget szeretne vagy ne adj'Isten a cigit vagy a piát akarná kipróbálni...


29N

2014. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
46%

Nekem 14 évesen tavasszal kék csíkok voltak a hajamban.. (normál festék, meg előtte kiszőkítették azokat a tincseket, hogy megfogja a festék) :)

Most 17 vagyok, jó tanuló, nem pasizok összevissza (de van barátom fél éve), jövőre érettségizek, vannak céljaim az életben (Pető Intézetben dolgozni, vagy újságíróként, óvónőként). Nem járok bulizni (életemben 3szor voltam házibuliban és ennyi). Ja, és szűz vagyok. :)


Tehát nem lettem rossz lány, tök átlagos maradtam. Kétlem, hogy ettől lenne bárki lázadóbb...

2014. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
nyárra meg. vannak sprayk is amik bőven kijönnek egy mosással. az amelyik habos pár hét alatt kopik ki samponos vízzel és nem fog meg semmit.
2014. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
OFF: 20as,hol láttál itt 12 évest?:DDD
2014. máj. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Megengedném. Nekem 14 évesen már rendes hajfestékkel volt melírozva a hajam, szóval álszentség lenne nem engedni... :D Amúgy szerintem, ha a nyár elején befesti suliig bőven ki fog jönni belőle! ;)
2014. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

20-as, az nem 12 éves volt, hanem 12-es válaszoló :D


Egyébként engedném, nekem is be volt festve rikító rózsaszínre egy hétig. Barátnőmmel csináltuk, persze megkérdeztük a szüleinket. Annyi volt a kikötésük, hogy ne legyen feltűnő, hát... de végül jót nevettek rajtunk - egyébként rém idi.tán állt, de poénnak jó volt.


Azóta sem festettem a hajam, nem is fogom egy darabig, nem züllöttem el, 24 éves koromig szűz voltam (addig nem volt olyan srác, akivel lefeküdtem volna), és védőnőnek tanultam az egyetemen, szóval ezen nem múlik...

2014. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
29%
Elég szépen le lettek pontozva azok, akik szerint nyugodtan befesthetné...egy teljesen ártatlan dologról van szó, nem narkózni/inni/szexelni akarna, hanem csak kipróbálni egy új hajszínt, ami ráadásul 8-10 mosás után el is tűnik. Ide csak begyöpösödöttek járnak?
2014. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, pl milyen a hajszíne. Mert világosbarna hajra festve elég igénytelenül nézne ki, sötét hajat be sem fogná. Ha strandolni is akar akkor folyna a hajából a vörös festék, nem lenne túl szerencsés. Ha meg tartós színező akkor ugyanúgy nem kopik ki sose teljesen mint a festékek...

Én is festettem már 13 évesen a hajam, ettől még normális felnőtt lett belőlem, akinek jól fizető állása és tökéletes párkapcsolata van. Ja és a hajamnak sincs semmi baja. Nem hinném hogy a hajfestés bármiért is rossz lenne... nem tudom miért állítják így be az emberek.

2014. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

12 évesen vörösre hennáztuk anyával a hajam :)

Igazából már festem a hajam egy jó ideje (kb 2 éve..). A szüleim megengedik, pedig elég szigorúak. Szerintem nem életbe vágóan fontos dolog, semmit nem tesz hozzá vagy vesz el az életemből. Nem lettem rossz gyerek, semmi bajom nincs. 15l

2014. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!