Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 14 éves lányodna...

Megengednéd a 14 éves lányodnak, hogy Tim Burton-gilmeket nézzen? (Sweeney Todd, Ollókezü Edward, Éjsötét árnyék- ilyen hasonlóak? )

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 11:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Csak mert a szüleim elég vallásosak, ebben meg van egy pár vámpír, szellem, halott meg vér....

Ide lehet írni még a Halott Menyasszonyt, Karácsonyi lidércnyomás, stb...

2013. nov. 19. 11:41
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Örülnék, ha ilyen jó ízlése lenne, hogy TB filmeket akar nézni..
2013. nov. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én húgom jóval fiatalabb nálad, de imádja ezeket a filmeket, nincs bennük szerintem semmi rossz.
2013. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Emberek ***** válasza:
100%
én is szeretem az ilyen filmeket, bár a szüleim nem olyan nagyon vallásosak, el is váltak, külön élnek, és egy kicsit idősebb is vagyok mint te, na meg fiú :D egyébként az ollókezű edward nagyon jó film :)
2013. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

4# : tudom. :) Rengetegszer néztem, és eddig még mindig sírtam rajta.

2013. nov. 19. 12:08
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én engedném nekekd.
2013. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán, nekem legalábbis nem szólnának semmit érte. Nem is nagyon tudják ellenőrizni, mit nézek, mert ami olyan, hogy tudom, hogy megkérdeznék, mi ez, miért nézem, nem durva-e nekem, azt laptopon nézem, úgy, hogy ne lássák a képernyőt ha bejönnek. Itt gondolok olyanokra, hogy Trónok harca szexjelenetek vagy egy keményebb horror. Nem azt mondm, hogy titkold el előlük persze! :D


Szerintem Tim Burton nagyon jó egyébként, jó ízlésed van a filmek terén :)

16/L

2013. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megengedném, örülnék is neki, hogy ilyen jó ízlése van. Ha majd lesz gyerekem, Hófehérke helyett Karácsonyi lidércnyomást nézetek vele. :D
2013. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idősen már nem kértem engedélyt filmnézésre, nem is szóltak bele. De egy jó TB filmet anyám is szívesen,bármikor megnézne velem, főleg, hogy a pasas imádja alkalmazni a nejét és a legjobb haverját akik nem mellesleg A kategóriás színészek.
2013. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!