Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok lányok, ti felvennéte...

Kamaszok lányok, ti felvennétek egy ilyen blúzot az iskolába?

Figyelt kérdés
A blúz két részből áll, alol van egy majó, felül pedig egy apró lyukacsos blúzféleség, ami lezser és denevérujjú. Össze vannak varrva, alol pedig teljesen egybe vannak és teljesen rámszorul a fenekemnél. Teljesen fekete mindenhol. Ti felvennétek egy ilyen blúzot az iskolába vagy inkább bulizósnak tartjátok? Előre is köszönöm a válaszokat. 15/L és 9. osztály.

2014. máj. 25. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én idősebb vagyok,de fehérben van ilyenem.

Suliba mostanság felvesznek hasonlokat lányok,én nem venném.Nekem ez nem is kimondottan bulizos,inkább olyan hétköznap csavizós,sétálós...de nem munkábajárós...

2014. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
BLÚZT, nem blúzOt!!
2014. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég kuszán írtad le (mi az a majó?) szóval nem igazán tudom elképzelni, amit leírtál. De én a denevérujjú felsőket alapból nem szeretem (bár pár éve még bejöttek), maximum ha valami ilyesmi : [link] .

Az a lyukacsos dolog, amit leírtál, meg biztos, hogy nem tetszene, szóval nem venném fel suliba, de bulizni meg főleg nem.

2014. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ay alja pont ilyen. A majó az ujjatlan polót jelenti. Fölötte van az a lyukacsos lezser másik blúz.
2014. máj. 25. 18:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod esetleg lefényképezni mert ezt így nem igazán értem. Egyébként, ha nincs kint belőle semmid tehát nem olyan magamutogatós, akkor nincs vele semmi baj.
2014. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom lefényképezni. Esetleg a melltartó pántom látszodhatna ki, de az sem fog, mert pántnélküli melltartót veszek hozzá.

Egyszerüen annyit kell elképzelni ,hogy a csípőmnél rámszorul, alol van egy ujjatlan és fölötte egy tele kicsi lyukakkal lezser blúz, minden teljesen fekete.

2014. máj. 25. 19:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Szerintem gagyin mutatnak a deneverujju cuccok.

2014. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Szerintem nyugodtan felveheted.

2014. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Az ilyesmi alatt azt értettem, hogy nem lóg le annyira durván az alja a hónaljánál. Kb. ilyesmi nekem is van, de amikor lelóg valakinek a köldökéig, az nekem nagyon nem tetszik.

(Amúgy meg ne haragudj, hogy belekötök, tudom, elég alpári dolog, de nem alol, hanem alul.)

2014. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Én nem venném fel :/ De annyira nem tudom elképzelni :/ felveheted mert ez csak egy vélemény...De szerintem tartsd meg bulikra :)

11/l

2014. máj. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!