Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van itt olyan iskolába járó...

Van itt olyan iskolába járó diák rajtam kívül, aki nem bánja hogy holnap munkanap lesz, és be kell menni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok van-e még ilyen, én nagyon nem szeretek itthon lenni, nem túl jó a légkör itthon, szóval szívesebben vagyok az iskolában ahol legalább a boldogabb, vidámabb, élettel teli embereket láthatom magam körül, és addig se itthon unom magam.
2014. máj. 9. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell bemenni hál' istennek. De anyukám tanár így ő nem lesz itthon, és rendelek pizzát *-*
2014. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minket az igazgató beiratott egy Szedd magad! programba, így szemetet szedünk 400an, a sulink közelében lévő erdőben. (Budapest, szakközépiskola) Amúgy egyéb okok miatt nem is lehetnénk az iskola épületében holnap.. 18L
2014. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kell bemenni:DDDDD
2014. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tanítási napotok lesz? Király, akkor üres lesz az Árkád! :)


Amúgy én nem szeretem a szombati munkanapokat alapvetően, de ha azért van szombaton tanítás, mert pl. a hétfői elmaradt, akkor az jó, mert 45 helyett 30 percesek nálunk az órák, és a tanárok is elnézőek. Nem felelünk, nem írunk dogát, sokszor nem is írunk órán, csak beszélgetünk. Szóval mindenképpen jobb, mint egy hétköznapi tanítási nap.

2014. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem bántam a szombati tanítást!:)

Nem azért, mert itthon nem jó, mert nagyon is jó, csak rengeteg szünet volt mostanában (tavaszi szünet, munka ünnepe + a péntek, érettségi szünet) és már hiányoztak az osztály/sulitársaim. Meg amúgy se lett volna itthon senki, mert ugye munkanap és anya dolgozik, tesóim meg szintén suliban voltak.

16/L

2014. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!