Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Valaki valami jó...

Kamaszok! Valaki valami jó ötlet!? Hogyan legyen kicsit laposabb a hasam kb. jún.10-re?

Figyelt kérdés
Tudom ez így elég érdekes kérdés, de nekem fontos lenne, mert osztállyal megyünk kirándulni év végén és menni fogunk strandra is és nem akarom, hogy piszkáljanak a hasamért vagy valami hasonló. Nem tudom mit lehetne vele tenni. Gondoltam már arra, hogy a mai nap kihagyásával, de eljárok futni napi 1 km-t kb. Igazából ilyen otthon is megoldható dolgokra gondoltam pl. hasprés, valami étkezéssel kapcsolatos dolog. Nagyon megköszönném a válaszokat. 13/L
2014. máj. 26. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Két hét alatt ne várj csodát!

Az osztálytársaid meg már gondolom láttak tesin átöltözni :D

A napi futás jó, de egy 1 km-t , hanem többet!

Otthon reggel este torna. Sok folyadék, semmi nasi, semmi cukor, kevés kenyér.

2014. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát nem is várok ilyen nagyon nagy csodát de legalább egy keveset. (:

Amúgy köszönöm.

És te milyen tornát ajánlasz?

2014. máj. 26. 17:02
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen mozgás jó, amit szívesen csinálsz. De nem két alatt lett az a poci ott, nem is tűnik el két hét alatt. Amit ne csinálj, hogy koplalsz, meg nem iszol, kihajtod a hőségben magadból a vizet és nem pótolod, stb., mert ha összeesel, beteg leszel, stb. akkor el sem mehetsz kirándulni. Szerintem senki nem fogja a hasad nézni, lesz ott épp elég néznivaló... első körben egy kis sport és több önelfogadás, önbizalom! :)
2014. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de ennyi idő alatt ne várj csodát. Hidd el, senkit nem fog érdekelni a hasad a kiránduláson, biztos csinos vagy :)

Azt ne feledd, hogy a hasizom-gyakorlatok hosszú távon jót tesznek, de rüvid időn belül nem lesz tőlük lapos hasad. A fogyásra a kardio a legjobb, a futás tényleg jó ötlet. Tudom, hogy nem kell sokkal kezdeni, de 1 km az tényleg semmi, bár ezt szerintem te is belátnád, ha elindulnál. Tippek, ha tényleg szeretnél elkezdeni futni: Ne állj meg, ha fáradsz, akkor sétálj (persze nem kell ájulásig hajtani magad, állj meg, ha nagyon rossz) és utána fuss még egy picit. Próbálj ne betonon, hanem esetleg futópályán futni. Ha okostelefonod van, ajánlom a Nike+ alkalmazást, remekül méri mennyit, mennyi idő alatt futsz, és megdöntheted a saját rekordjaid :) A legjobb érzés egy szédülős-fülledtidős-hasgörcsös futás után azt látni, hogy a legjobb kilóméterem és mérföldöm is futottam :D

Étkezéssel kapcsolatban az alap dolgok: Reggelire legtöbbet, vacsira a legkevesebbet, napi 5 étkezés, ne kevesebbet egyél, hanem egészségesebbet. Hagyd el a cukros üdítőket, igyál vizet, esetleg bele egy kis citromlé. A zöld tea is segít, ha szereted :)


A lényeg, hogy ne hajtsd meg magad mint az állat osztálykirándulásig, nem éri meg. Remélem segítettem ,csak saját tapasztalat alapján írtam :) Sok sikert!

2014. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

kalóriadeficit kell.


de ez már ott hibádzik, hogy nincs helyi zsírégetés, genetika függő ki honnan fogy. a szénhidrátot kell csökkenteni és fogysz. de ha nem jön össze nem mész el és kész.

2014. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ahogy írták fentebb is, nem két hét alatt jött fel a felesleg, nem is két hét alatt fog lemenni. Ha most elkezdesz edzeni és jól táplálkozni szerintem leghamarabb 1 hónap múlva láthatod meg az eredményét.

Helyi zsírégetés nem létezik, így aztán felesleges kimondottan hasra gyakorlatok végezni abból a célból, hogy onnan menjen le a felesleges. A futás jó ötlet, de lehet jobban járnál mondjuk 30 perc tempós sétával, mint 8-10 perc futással. Az aerobic mozgásforma lényege, hogy minél tovább csináld, általában a 40 percet szokták mondani ideális időtartamnak. Esetleg próbálkozz azzal, hogy váltakozva futsz és sétálsz, így talán kicsit jobban eltudod húzni az időt. Az intervallumos futásnak/tornának is utánanézhetsz, az is nagyon jó.

Szerintem esélytelen, hogy 10.-ére formába hozd magad, de attól remélem belekezdesz, hosszú távon megéri. :) Sok sikert!

2014. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az jó hogy elkezdesz futni meg tornázni, de két hét alatt eredményt még nem fogsz elérni, viszont tök jó kis izomlázzal mehetsz osztálykirándulásra.
2014. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok-sok választ, megpróbálom betartani őket. :)
2014. máj. 26. 19:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Butaság,hogy semmi cukor,a szervezetnek szüksége van rá. A mértékletesség a fontos,és az,hogy rendszeresen kezd el valamit sportolni 2 hét alatt persze ne várj csodát de a jövőre nézve nagyon hasznos ha sportolsz,és mértéket tartasz az evésnél pláne a nasik terén.
2014. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Fél óránként 30 felulés probáld ki de az fel roankent legyen es 30!
2014. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!