Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, ha 14 éves...

Mit szólnátok, ha 14 éves lányotok ezzel az ötlettel álna elő?

Figyelt kérdés

Jól tanulok, általában a 4,5-5 átlag megvan. Nem szoktam nagyon kirívóan öltözködni, van pár nőiesebb ruhám, de nem miniszoknyákból áll a ruhatáram. A fiúzás nálam nem állandó téma, volt már fiúm, de nem feküdtem le vele. Általában segítek itthon, a szobámat én takarítom, néha a többi szobát kiporszívózom, felmosok, bepakolok a mosógépbe, kiteregetek, stb... Viszont néha vitázunk a szüleimmel, főleg apuval, mert ő mindig minden hülyeséggel direkt felidegesít, anya többször is szólt már neki, hogy hagyja abba, de azt hiszi h. vicces és tovább csinálja. Ilyenkor nem éppen illedelemtudóan szoktam visszaszólni.

Azt gondoltam, h. tök jó lenne pár szines (lila-kék-rózsaszín) csík a hajamba, nyáron, hajszínezővel. Megengednétek?

14/L


2009. dec. 30. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én lányom lennél, akkor a nyári szünetben megengedném hajszínezővel... az pár mosás után úgyis kimegy. Mindenkinek vannak ilyen korban más irányú vágyai.. :) Anno én szőkére szerettem volna festetni a Te korodban a fekete hajam, de nem volt hozzá merszem (szerencsére). Az én lányom még csak 1 éves, én is szeretném, ha majd nem titokban csinálna dolgokat az én bosszantásomra, hanem megbeszélnénk mindent.


Szerintem Te is mondd el a szüleidnek, hogy nyáron ezt ki szeretnéd próbálni.. ha tilakoznak is, mondd el többször, és nem fogja őket kínosan érinteni. (De azért feleslegesen ne bosszantsd őket, ha nem muszáj) :))

2009. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan megengedném.
2009. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem van egy 14 éves lányom és ő is pont ezzel az ötlettel állt elő a nyáron. Én megengedtem neki, mer mire újra iskola volt, teljesen elhalványodott. Szerintem egy ekkora lánynál már ez nem eget rengető kívánság :)) Egyébként meg ahogy írod, egy jól nevelt, rendes lány vagy..akkor meg miért ne?
2009. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hajszinezővel énis megengedném, szerintem semmi elitélendő nincs benne, végülis nem az egész hajad akarod befesteni csak pár tincset. sok sikert! :)
2009. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nyári szünetben, színezővel igen
2009. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is megengedném:)
2009. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
51%

Vedd úgy h én vagyok az anyád:

"kislányom, mostanában nagyon ügyes vagy...

Tied a pája, festhetetted (hú de nehéz volt leirni)

és én majd apáddal elbeszélgetek...aprpoó,itt a pénz."

=D

2009. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

kedves utolsó! a szó helyesen: festetheted :) :)

köszönöm szépen a válaszokat, előhoztam neki a témát, azt mondta, h. egy feltétel van, h. majd fodrász csinálja. tehát megengedte. :)

köszönöm szépen a válaszokat :)

2009. dec. 31. 08:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem van egy 14 éves lányom. Nyáron megengedném a színes hajszínezős csíkokat :) De ő feketét szeretne, és valószínűleg én fogom megcsinálni neki :) De csak nyáron.

B.Ú.É.K.!

2010. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen szüleim lennének, pedig 15 vagyok..úgy tanulok, mint te, csak sokkal többet segítek, kertes házban élünk, és még ott is.
2010. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!