Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szolnátok ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnátok ha a barátnőtök ilyen ötlettel állna elő? L18

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt és most tavasszal fogunk érettségizni mindketten. A kapcsolatunk elég bonyolult, nagyon sokat vagyunk együtt szinte midnen nap,ezért jól esne egy kis hiányzás stb. AZt találtam ki hogy mivel a tanulás miatt most ugysem tudnánk sokat együtt lenni meg csak a veszekedés lenne és hogy 1-1 és fél honapos szünetet tarthatnánk. Mit szoltok? jot fog tenni a kapcsolatunknak?
2010. márc. 17. 09:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
szerintem az ilyen nem tesz jót egy kapcsolatnak.ha szeretitek egymást,jóban-rosszban e gyütt vagytok,és nem unjátok meg egymást.
2010. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 ThodEE GoD ***** válasza:
Én határozottan felháborodnk, és kételkednék benne , H neme csal meg, vagy neme unt meg...
2010. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jól esne egy kis hiányzás??? Én kiakadnék.
2010. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szó, hogy unjuk egymást, hanem hogy tul sokat vagyunk együtt és én vágyok egy kis magányra és szerintem ő is, hogy hiányozzon a másik, hogy várd hogy találkozzatok. erre gondoltam
2010. márc. 17. 09:35
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom megcsalni! Lehet ez épp egy hullámvölgy a kapcsolatunkban... köszi a válazsokat:)
2010. márc. 17. 09:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Én együtt élni szeretnék azzal, akit szeretek, vele kelni és ébredni, nem egy kis hiányzásra vágyom. bocs, de szerintem lehet, hogy a párod is így gondolja és akkor egyhén kiakad, jogosan...
2010. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem max menjetek el néha külön bulizni, menj el sörözni a haverjaiddal, ilyesmi. De ez a hiányzás dolog baromság napos szünetekkel.

20f

2010. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ilyesmit lányok szoktak kitalálni és általában azt jelenti, hogy vége:) Amire a legjobb reakció, hogy megleped és azt mondod oké, felőled mehet, aztán nagyon fontos: ha "lejárt az idő" sem keresed! Így még lehet belőle valami, mert idegesíteni fogja, hogy nem keresed és mivel a nők nem bírnak magukkal, ő fog keresni téged. Na akkor kell lazának lenni. Nem bunkónak, csak lazának. Bocs, hogy eltértem a témától:)


Szerintem már a kérdés is ártana a kapcs.nak... Nem kell ezt megbeszélni, egyszerűen nem érsz rá minden nap, mert tanulnod kell, ennyi.

2010. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én értem, mire gondolsz, mindenkinek van bizonyos magányigénye, és ezt bioszon is megmondják!:D De a fél hónap egyszerűen sok. Lehet, hogy neked jól esne, a barátodnak viszont nem, úgyhogy próbálj meg kompromisszumra törekedni, és vagy egy kicsit ritkábban találkozni vele, vagy egy kis szünetet tartani, de ne fél hónapot, az rengeteg idő! Ha úgy érzed, hogy megsértődik, ha ezt így elmondod neki, akkor inkább találj valami nagyon jó indokot, és akkor nem fog gyanakodni, ha csak rövid szünetet kérsz.
2010. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem tenne jót sztem. Ha sokat vagytok együtt akkor mondjuk csináld azt hogy ottalszol egyik ismerősödnél 1 hétvégére. De én is kételkednék hogy szeret-e. Ne csináld meg. Sztem amúgy ha úgy gondolod hogy sok volt belőle sokat vagytok együtt akkor nme szereted. Ha szeretnéd mindig vele akarnál lenni.
2010. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!