Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy zajlott nálatok a szexuál...

Hogy zajlott nálatok a szexuális felvilágositás?

Figyelt kérdés

Fiad vagy lányod van?



És amikor te voltál gyerek?



Légyszives nemet is irjatok!


2009. dec. 30. 13:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Gyakorikérdések, szex kategória. Az análtól kezdve a melegeken át a nemi betegségekig, itt tényleg minden van.
2010. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Mitom én csak anyit tok hogy könyvböl haverokot meg ijesmi amugy mire 13 éves lezs biztos ugy vágja majd hogy csak na.
2010. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

otthon semmi, anyu kezdeményezett beszélgetéseket, de kínos volt, mivel ennyire nem voltunk bizalmas viszonyban. 11-12évesen világos volt nagy vonalakban, mi lányok kitárgyaltuk a saját verzióinkat, 6.ban biológia órán pontosítottunk. sőt, 14évesen mindenkit egyenként megkérdezett a védőnő, hogy van-e kérdésünk, vagy szeretnénk-e fogamzásgátláshoz segítséget.

szerintem egyébként kamasz kor előtt túl kell esni ezen, mert ahogy elkezd egy gyerkőc nemileg éretté válni, eltávolodik a szüleitől, és nem akar ilyesmiről otthon beszélni. egy rövid beszélgetés otthon kb 11évesen, később a biosz óra tisztázza az anatómiát is.

2010. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok, kihagytam h 20éves lány vagyok.
2010. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
akkor az én sulim szerencsésnek mondhatja magát ezek szerint,hogy volt felvilágosítás.Ami valljuk be hasznos volt.
2010. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok. 16/f
2010. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
nálunk is volt de én hiányoztam :D aztán haverok,net,könyv
2010. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%
Aki annyira prűd,hogy még a gyerekével sem tud beszélni a szexről az minek vállal gyereket?
2014. jan. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sehogy, barátoktól és internetről tudtam meg mindent.
2020. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!