Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem Neki?

Figyelt kérdés
Ha összetalálkozunk megbámul, de nagyon feltűnően. Tegnap reggel integetett is, de nem intettem vissza, mert nem biztos, hogy nekem címezte. Én úgy viszonzom, hogy mosolygok rá, egyszer rám is nevetett(nem gúnyosan). De a facebookon nem jelöot vissza(tudom, hogy ez csak egy közösségi oldal). Mindketten félénkek vagyunk:'( Valamikor egyszerre mondtunk valamit, széket hozott nekem. Ő is tetszik nekem.
2014. ápr. 17. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, valószínüleg tetszel neki.;)

Szólítsd meg!

Ne legyél félénk!

Tetszel neki...:)

Hajrá!!

2014. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a bátorítást! Megpróbálom:-)
2014. ápr. 17. 12:48
 3/3 anonim válasza:
szerintem is tetszel neki:) hajráá:) remélem sikerül egymásra találnotok:D szép napot!:)
2014. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!