Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon tetszem neki? De hisz...

Vajon tetszem neki? De hisz barátnője van akkor miért csinálja?

Figyelt kérdés

Pár hete ismertem meg egy srácot.Megtudtam róla,hogy barátnője van.Amikor bejelöltem a Facebook-on ráírtam és azóta beszélgetünk.4 nappal később már személyesen szoktunk.Ahogy észrevettem mikor reggel találkozunk mindig zavarban van akkor is ha az osztálytársammal vagyok.Ha köszönök neki mindig felhúzza a szemöldökét,az első "találkozásunkkor" mélyen a szemembe nézett és ahogy emlékszem tág volt a pupillája.Ha nem beszéltünk a kezét a nadrágzsebébe rakta,de a hüvelykujja kint volt.Ahogy olvastam interneten ezek a jelek azt jelenti,hogy tetszek neki,de pár hónapja barátnője van.Pár napja vicces "beszólást" mondott nekem,de nem vettem komolyan,csak magamba mondtam (De egy jampi gyerek vagy).Úgy viselkedik velem mintha régóta ismernénk egymást.De olyan is volt,hogy a haját vagy a ruháját igazgatta.

Vajon mi lehet?


2014. ápr. 12. 17:25
 1/2 A kérdező kommentje:

*tetszek neki?

Hupsz,véletlenül elírtam...

2014. ápr. 12. 17:28
 2/2 anonim ***** válasza:
igen, lehetséges...mintha a 15 éves énemet látnám magam előtt :D
2014. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!