Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon tetszem neki? És akkor...

Vajon tetszem neki? És akkor én most félrevezettem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, egy hobbi-közösségből ismerem, nemrég óta járunk oda. A néhány alkalom alatt nem tűnt fel hogy érdeklődött volna utánam (egy szót se beszéltünk soha)...mondjuk nekem nem igazán jön be, ezért nem is nagyon figyeltem, csak úgy egy kicsit, női hiúságból ugyebár...de ennyiből nem vettem észre semmi extrát. Aztán ma mentem az utcán és messziről észrevettem hogy ő is ott áll a bolt előtt. Nem vett észre csak mikor mellé értem, akkor rámnézett és nagyon elmosolyodott, úgy köszönt...én teljesen meghökkentem, de visszamosolyogtam, mert hát ezen a vacak reggelen jól esett egy mosoly, meg mondom, zavarba is jöttem. :D De aztán eszembe jutott hogy mi van ha azért mosolygott mert tetszek neki, nekem meg ő nem igazán jön be, és akkor most félreérthette vagy nemtom. Szerintetek? Ja, amúgy nagyon félénk a srác.

2014. ápr. 5. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem
2014. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!