Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, támadt már meg...

Kamaszok, támadt már meg titeket valami nagyobb kutya? Ha támadt, mit csináltatok akkor?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Nyolcéves koromban a saját németjuhászunk fejbeharapott. Csak megharapott, aztán elengedett rögtön, de dőlt a fejemből a vér, össze kellett varrni. Furcsa, de azután sem féltem tőle, később pedig elajándékozták.


Most már tudom, hogy nem az ő hibája volt. a németjuhász egy úgynevezett munkakutya, rengeteg mozgásra lenne szüksége, az idióta szüleim meg naponta 2x10 percre ha levitték szerencsétlent. Otthon sem játszottak vele, nem tanítgatták, szerncsétlen állat sem fizikailag, sem szellemileg nem volt lefoglalva, nem csoda, hogy megvadult. Totál az ő hülyeségük, az ő hibájuk volt, utána kellett volna nézniük, hogy hogyan kell kutyát nevelni, főleg kisgyerek mellett...

2014. máj. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, csak majdnem. Sötét volt és az idióta szomszéd bullterrierje szabadon mászkált az utcán, megállt velem szemben, vicsorgott, morgott. Gyors befutottam egy boltba. :)
2014. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,támadt kb 10-12 éves lehettem. Haverrommal kinn voltunk az utcán a házuk előtt és a szembe szomszéduk akinek nincs kerítése annak a dalmata kutyája vicsorogva és morogva szaladt felénk.. Én nagyon betojtam és valami őrül módon elkezdtem sikítani.. és erre a kutya csak megállt és nézett.. végül gyorsan beszaladtunk a haveromék udvarára..
2014. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, mentünk apámmal vidékre, nagyszüleimhez és a vasútállomás mellett elmentem egy bokros területre pislantani, és a semmiből előkerült egy kóbor kutya. Nagy szerencsémre apám közel volt, és elzavarta, de azóta eléggé félek a kutyáktól.
2014. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!