Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, nektek van kedvence...

Kamaszok, nektek van kedvence tanárotok? 16/l

Figyelt kérdés
Hogy és milyen gyakran szoktatok vele beszélni?
2014. jún. 1. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az angoltanárom. Az egész csoportunk lenyelvvizsgázott 10.-ben középfokra, csak az ő felkészítésével, sokan -köztük én is- nem is akármilyen eredménnyel. És most készít érettségire, felsőfokra. Kemény elvárásai vannak, mindent behajt rajtunk, az óráin nincs elbambulás, de még sose hallottuk kiabálni. Órán kívül nem nagyon beszélek vele, mert nem az a "laza jófej tanár", de nagyon nagy hatással volt rám, elérte a csoport tiszteletét és nagyon jóindulatú.
2014. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül az infó és a magyar tanárnő normális... Általános iskolában a biosz/föci tanárom volt a kedvencem, nagyon jófej volt. (Férfi) Középiskolàban inkább arról beszéljünk, melyik nem teljesen idióta... Az infó tanàrnő aranyos, felkészített minket az előrehozott érettségire (amúgy tanárnak annyira nem jó, matekot is tanít más oszályokban, de nem szeretik). A magyar tanárnő fiatalos, kedves, de nagyon hisztis. Az órán főleg az ő életéről van szó, aztán nagy meglepetés, hogy nem tudunk verset elemezni.. Az osztályfőnökünk pl teljesen kattos, így a magyar tanárnő a kedvencem :D
2014. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Töri és a magyar tanárom. Mindegyikkel suliban szoktam csak beszélni, a magyar tanárommal, még néha facebookon is. Hogy? Hát mindkettővel elég lazán :D A magyar tanárommal inkább általánosabb dolgokról, míg a töri tanárral hatalmasakat röhögni, hatalmas forma :D
2014. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az abszolút kedvencem a némettanárnő, sokat szoktunk beszélni, heti hat óra, plusz még két különórám is van vele.

Nagyon szeretem még a biológia tanárnőt, nagyon jó fej, vicces meg minden. Őszintén nem tudom elmondani, de valamiért mindkettejüket nagyon szeretem. :)

2014. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos a biológia, a matek, föci és kémia tanáraim hihetetlen irritálóak és ostobák, velük egy légtérben sem szívesen tartózkodom. Az angol tanárommal alapból nincs baj, csak velem nem nagyon találja a közös hangot. A töri tanárom kicsit ketyós, és állandóan a politikáról beszél, a bal oldalt szidja, ami nekem annyira nem szimpatikus, de amúgy rendes ember.


Az ének, tesi, német, magyar, fizika tanáraim meg normálisak. Órán kívül nem beszélek velük, egyikért se vagyok olyan 'hű de nagyon oda', de rendes emberek, és nem beszélnek hülyeségeket, értenek a tantárgyaikhoz, és az élethez sem hülyék.

2014. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A tesi tanárom a kedvencem. Akkor szoktunk néha, amikor folyosón ügyeletes, meg amikor bemegyünk a mi lyukasunkon az órájára. Meg szoktunk a mi óráinkon is :)
2014. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!