Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elmondanátok a legjobb...

Ti elmondanátok a legjobb barátnőtöknek? 15/L

Figyelt kérdés
Arról van szó...hogy az apukám alkoholista, anyum meg nincs... A barátnőm sokszor nem érti miért vagyok szomorú, miért emlegetem az öngyilkosságot.:// Megbízok benne, de egy picit félek, hogy majd úgy próbál segíteni, hogy szól a szüleinek.:( Elég önfejű. Elmondjam vagy ne?:/
2014. jún. 3. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen én elmondanám... mindig megkönnyebbül az ember ha valakivel kibeszélheti a bánatát... ha esetleg segítenének neked a szülei valamiben, akkor meg fogadd el... megérdemled! :)
2014. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg olyan jó barátnőd, akkor biztos jól fog esni megosztani vele a problémádat. Egy igazán jó barátnő nagyon jó támasz és tud tanácsot adni ha szükséges. Kicsit talán meg is könnyebbülsz.
2014. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 1 éve mondtam el a legjobb barátnőmnek, hogy apukám alkoholista. Előbb utóbb úgyis rájött volna, mert amikor apukám néha napján váratlanul meglátogatott, akkor rittig, hogy minidg találkoztunk volna barátnőmmel...jobb volt nyíltan elmondani, hogy nem szeretném ha megismerné mert igenis szégyenlem.. Barátnőm nagyon megértő volt, jó, hogy elmondhattam neki..! Szerintem ha tényleg megbízol benne annyira, hogy elmondd neki, akkor arra is számíthatsz, hogy ő meg nem adja tovább a szüleinek.

17/L

2014. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha bízol benne, mondd el neki nyugodtan.
2014. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!