Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok ti adtok valamit a...

Lányok ti adtok valamit a (legjobb) barátnőtöknek/barátnőiteknek?

Figyelt kérdés
2 legjobb barátnőm van, viszont az egyik új lány, és szeptember óta nem tudom annyira kiismerni, mint a volt osztálytársai, a másik barátnőmmel ugyan mindig is osztálytársak voltunk, neki se tudom igazán, hogy mit vegyek. (Mielőtt bárki beleszólna: kevesebb, mint 4 hónap alatt is kialakulhat egy örök barátság, mi is veszekszünk néha, de aztán kibékülünk, mégcsak mondani se kell =) Az új lánynak már vettem egy nagy rózsaszín karika fülbevalót (kedvenc színe a rózsaszín és imádja a karikákat) meg gyümölcs illatú parfümöt (anyukája tanácsolta, mondta, hogy nem lehet melléfogni nála parfüm ügyben mert vagy vattacukor illatú, vagy gyümölcs, de azokból mindegyiket szereti), ezenkívül persze veszek valamilyen csokit, a másik barátnőmnek viszont mégcsak hajpántot tudtam venni (imádja a hajpántokat), csokiból se tudom, hogy miket szeret és szeretnék még adni neki, mert az nem fair, hogy kevesebb ajándékot kap, mint a másik barátnőm. Tudom, nem az ajándék a lényeg a Karácsonyban, de valamiféle kényszert érzek hogy adjak még valamit. :D Ti mit vesztek a barátnőiteknek?
2010. dec. 9. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én bonbonos-sütis kosarat fogok csinálni nekik, pont ma teszteltem az egyik belevaló cukorkát, nagyon finom. De a kosarat és az édességeket is saját kezűleg fogom elkészíteni. Sajnos most csak ennyire futja, de azért remélem, örülni fognak neki.

Különben vegyél a másik barátnődnek is egy parfümöt, úgy igazságos :)

2010. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyiküknek egy doboz citromos-sört átkötve Hello Kitty-s masnival, mert azt imádja. A másik barátnőmnek meg rendeltem ketchup-os csokit a riegersburgi csokigyárból, mert ő a csokit és a ketchupot szereti legjobban:)
2010. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. =)

Elsőnek: Csak az új lány szereti a parfümöket, mi a barátnőmmel majd' megfulladunk, olyan 'illata' van. :D

2010. dec. 9. 20:38
 4/14 anonim ***** válasza:

Egy nagyooon szexi bugyit veszek neki.Azért mert tudom,hogy szeretné,de magának nem venné meg :)

Plusz még egy üvegben keverős süti.Lényegében ez annyi,hogy a száraz alapanyagokat beletesszük egy üvegbe és egy papírkára ráírjuk,hogy plusz egy tojás+10dkg margarin mondjuk...és a recept.Ezt azért mert mindig kísérletezik a sütéssel,csak sosem sikerül neki :DDDD

2010. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az egyiknek Boney M -es karácsonyi cd-t. Megláttam a boltban és nem bírtam ellenállni neki. Tudom h imádja ezt a bandát de minden számuk csak letöltve van meg neki :D

A másik meg egy körömlakkot. Szegény (hozzám meg a másikbarátnőmköz képest kicsit lemaradva)most kezd ismerkedni a divattal meg a körömlakkokkal (sminkelni nem akar) és hát kell neki vmi kevésbé vad szín a vörös mellé :D

Kicsit igazságtalannak tűnhet h az eggyik barátnőm egy cd-t kap míg a másik csak egy körömlakkot de a cd közösen vesszük :D

16/L

2010. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen :)

Indiai üzletben veszek nekik 1-1 sálat, +egy csokit :)

Imádják a sálakat a barátnőim, és külön is hangsúlyozta az egyik, hogy ő a szülinapjára [ami júniusban van, amikor megfőne sálban], sálakat vegyünk neki x) szóval ha nem is arra, de karácsonyra sálat kap.

De én mikulásra is vettem nekik ajándékot :) Azt a kisdobozos milka csokit, amikben a csokik szív alakúak, +2 [xd] szem kinderes cukrot :)


Ja, amúgy 2 barátnőmnek veszek ajándékot.


13,5/L

2010. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi egymásnak barátságkarkötőt vettünk már 2 héttel ezelőtt, a karácsonyi vásárban. ^^ Így legalább meg van oldva ez az egész karácsonyi mizéria. Persze azért majd megejtünk egymásnak egy bulldog karácsonyt. :D Más barátnőm nincs, csak netes, így legalább megmarad a zsebzsém. xD

(Tényleg, nem te vagy az, Yéww? :"D)

2010. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Barátság karkötő jó ötlet, köszi Jéww. x) Csak az a baj, hogy nálunk a vásárbsn csak ilyen gagyik vannak...Az olyan, amit mi is meg tudunk csinálni, meg elég furcsán néz ki. (Legalábbis amit én csinálok, az biztosan.) Meg hát 3-an vagyunk legjobb barátnők, így nem lehet az, hogy egymásnak megvesszük, csak az egyiknek adhatunk és elég szar érzés lehet.
2010. dec. 10. 18:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Tolltartó?:) Hasznos, egész évben tudja használni. :)
2010. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, de a múlthéten vett újat...

Közben arra gondoltam, hogy az egyik barátnőmnek adok ugye csokit, hajpántot, egy spirálos virágmintás zsebfüzetet és egy kicsi kulcstartóra rakható zseblámpát, a másiknak a parfümöt, fülbevalót és egy plüssmaci kulcstartót. Szerintetek ezek jó ajándékok?

2010. dec. 10. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!