Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 évesen meddig maradhattál/m...

16 évesen meddig maradhattál/maradhatsz kint nyári estéken?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsiságból.:)

2014. jún. 8. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Eddig nem igazán jártam el itthonról, szóval korábbi tapasztalataim nem nagyon vannak. Tavaly egyszer voltam discoban, akkor fél3ra kellett hazaérnem, húsvétkor fél 4-re. Azóta viszont találtam egy új barátnőt, akiben anyu is nagyon megbízik, és rengeteget javult a kapcsolatunk is. Havi 2-3 buliba megyek, és nem mondja meddig maradhatok, hazaérek amikor hazaérek. Pár óránként kell neki sms-t írnom, hogy hol vagyok, mit csinálok. (általában írok neki, ha elindulunk a barátnőimtől, aztán a kocsmából a discoba, és ha nagyon jó a buli, és tudom hogy 3-fél 4 körül nem érek haza, akkor még írok neki. Nem sokat, csak annyit, hogy" minden rendben, x helyen vagyok, yal meg z-vel, ne aggódj")17L
2014. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én sötétedésre hazamegyek, mert város szélén lakok és biciklivel nem szeretek sötétben egyedül mászkálni...

De 9-10ig kiengednek.

2014. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem szoktam bulizni járni meg ilyesmi, de amúgy 8-9-ig engednek el.:)


17/L

2014. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10ig,ha valami koncert volt esetleg 11,de jöttek értem és most néhány év múltán értem is miért,számomra felfoghatatlan mikor 14-16 évesek éjjel még kint császkálnak,pláne részegen
2014. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
58%
engem mindig 3ig engednek szóval 3ra haza kell érjek ha nem akkor már jön az sms, de max fél órás késéssel mindig haza érek, ha bálba megyek akkor ott még 4ig ülhetek, de 4nél többet soha nem ülök sehol akkor már nagyon unalmas mindenhol már csak egy egy részeg ember van meg feküvel itt ott :D
2014. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Barmeddig. Ekkor mar nem aludtam mindig otthon.
2014. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Attól függ hol. A városban sötétedésig ha egyedül vagyok, házibuliban vagy barátokkal bármeddig, ha tudják kinél és meddig tart a buli, vagy hová megyünk és mit csinálunk. Én nem szoktam se cigizni se inni, és a barátaim se, szóval emiatt nem aggódnak.
2014. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!