Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nyolcadikból ballagó diákok,...

Nyolcadikból ballagó diákok, nálatok még szokás a bankett? Hol tartjátok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A régi sulimban volt néhány a suli ebédlőjében, semmi különleges. Ha gondoljátok, dobjatok össze egyet, a tanárok biztos belemennek, mindenki hoz valami rágcsát és jó lesz.
2014. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekünk lesz a pizzériában.
2014. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk tanárbúcsúztató után volt, a tanárokkal és a másik osztályokkal közösen. Osztálypénzből vettünk enni-inni valót .


Semmi nagy szám nem volt, odaadtuk az ajándékokat a tanároknak, aztán kb. fél órát beszélgettünk, utána pedig még néhány diák ott maradt 1-1 tanárral, akivel vagy nagyon jóba voltak, vagy volt még valami megbeszélnovalójuk, valami 'lezáratlan ügy'.

2014. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már nyolcadikos, de azért nem olyan rég volt az én ballagásom sem (2éve). Nálunk szokás, és a suli ebédlőjében tartják meg. Ez éjfélig tart, utána mindenki mehet amerre lát.
2014. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy adni kellett bele pénzt, 1000Ft-ot és volt kaja, üdítő, rágcsa. A díszítést és a terítéket mi csináltuk előtte való nap. Ezenkívül minden Szülő küldött sütit, vagy valami édességed, innivalót. Minden tanárt meghívtunk, el is jött mindenki, aztán kajáltunk, beszélgettünk, az igazgatónő mondott beszédet. Volt még egy idősebb 18 év körüli srác, aki a DJ volt, egészen éjjel kettőig tartotta a a bankett, minden diák és tanár táncolt, senki se ült, jó zenék voltak, amiket az idősebb tanárok is bírtak. Nagyon jól sikerült. Utána még az igazgatónőnek és az osztályfőnöknek adtunk szerenádot. Ők közel laknak egymáshoz. Másnap meg fáradtan mentünk vissza takarítani. Én örülök, hogy volt és nagyon emlékezetes marad.
2014. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kameko-san ***** válasza:
Nálunk ez úgy van, hogy a 7.osztály szervezi, ők vesznek meg mindent hozzá, mi pedig csak elmegyünk és jól érezzük magunkat. Na meg persze átadjuk a tanárainknak az ajándékokat.
2014. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én két éve ezelőtt ballagtam nyolcadikból, akkor még szokás volt a bankett. Lényegében egy vacsorából állt (kibéreltünk egy éttermet), és mivel négy osztály ballagott, minden tanár jelen volt a banketten. Kaja mellett volt zene is, éjfélig mindenki táncolt, tanárok is ropták rendesen.:D Számomra egy kellemes emlék maradt.:) Azért megjegyezném, hogy jó sok pénz ráment.
2014. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
igen és a suliba
2014. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk igen :)


Nekünk holnap lesz és az egyik barátnőméknek éttermük van. ott lesz megtartva.

2014. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szviki991029 válasza:
Mi az egyik osztálytársunknál ültünk össze osztályszinten és bográcsoztunk. Nálunk ez volt a "bankett". Elvileg valahol kint lettünk volna, de a szülők ne akartak kipakolni, de így is nagyon jó volt.
2014. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!