Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kell vinni egy pizsipartir...

Mit kell vinni egy pizsipartira? Mit szokás egy ilyeneken csinálni?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam, ezért nem tudom. Kérlek segítsetek, normális válaszokat várok. 16 leszek és lány vagyok, 7-en leszünk a házigazdával együtt.

2013. jún. 6. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor semmi extrát nem szoktam vinni. Legalábbis nálunk a csajos este az ilyen lazulós,filmnézős,hülyülős,bulis képeket/videkóat visszanézünk,pletykálunk :D, kibeszéljük az egész életünket ilyesmik:)

Egy picike táskába beleszoktam férni, viszek:

bugyit,zoknit meg egy trikót (aludni)

meg másnapra valami ruhát bedobok illetve fogkefét,parfüm.. és kb ennyit.

Ha valamit megbeszélünk a lányokkal akkor azt..


Illetve mindig szoktam vinni valami csipszet,üditőt valamit,hogy ne üres kézzel menjek :D (erről nem tudnak leszoktatni)


Beszélj a lányokkal,hogy vigyél-e valamit- úgyis aztmondják,hogy nem- de vihetsz magazinokat vagy amit szerettek csinálni, vizpipát. Fogalmam nincs milyen lányok vagytok :D

2013. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanazt válaszolnám, mint az első. :D Minden szóval egyetértek, ugyanezt csinálom, viszem én is. :)


16L

2013. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam vinni egy pattogatott kukoricát meg egy üdítőt.

Meg magamnak egy pizsit,fogkefét. Általában fürödni nem szoktunk mert d.u megyünk lefürödve :D

2013. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

vigyél pizsit ja és valami kaját meg üdítőt.ja és tisztasági csomagot amibe a legfontosabbak:

-fogkefe,fogselyem

-arctisztító

-betét/tampon

-tusfürdő

mi ilyeneket szoktunk.vagy borotvát is.mi egyszer a barinőimmel 4-en voltunk.egy fürdőszobába fürödtünk.mikoözbe valaki zuhanyzott addig valaki a fogát mosta a másik kettő meg dumált meg hülyült a tönbbiekkel.szegény lb-nek pont akkor jött meg és tökre égett mert nem mert kitől kérni betétet mert neki pont nem volt.természetesen nagy volt a "kínálat" mert mindenki tele volt betétekkel v tamponokkal.mi nem szégyeltük.fürdés után négyen egy kétszemélyes ágyba kuporodtunk és popcornal filmet néztünk(horrort)majd hajnalig pletykáztunk:)nálunk olyen volt a pizsiparty

2013. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!