Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha én nem...

Mit csináljak, ha én nem vagyok akarok fesztiválokra menni, de megvették a bérleteket?

Figyelt kérdés

16 (mindjárt 17) éves lány vagyok és a barátnőim, barátaim megleptek 2 fesztiválbérlettel. Viszont én nem szeretnék elmenni...

A fellépők nagy részét nem ismerem, vagy csak egy-két számukat, gyűlölöm a tömeget és inni sem szoktam annyira, a hangos bulikért sem rajongok, fizikai képtelenség számomra, hogy hajnal 1-2-nél tovább ébren maradjak.

Ez az ő világuk.

Ráadásul mondták, hogy tavaly "csak" 2-300 ezret költöttek el (1 fő, nem az egész banda) és ennyit nekem biztos, hogy nem fognak adni anyáék bulizni. Meg tudom magamról, hogy nem is élvezném, azt várnám, hogy induljunk haza.

Ezért szerintem felesleges elmennem, de nem tudom, hogy mondjam meg nekik... Azt hittem, hogy már télen lerendeztem azzal, hogy anyáék erre nem adnak pénzt, erre megvették ők.

Nem akarom megbántani őket, de ez engem nagyon hidegen hagy. Nemrég voltam egy koncerten (világsztárén) és bármennyire szeretem, meg akármennyire jó volt, a tömegtől rosszul voltam és számoltam vissza a dalokat, hogy még mennyi van hátra, mikor juthatok ki onnan.

Anyáékkal már megbeszélték, ők azt mondták, hogy elengednek, de azt nem tudják, hogy egy ilyen helyre mennyi pénzt kell vinni...



2014. jún. 12. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

""csak" 2-300 ezret költöttek el "


Mire? Negyed kiló fűre? Az az egész fesztivál egész heti "szórakozására" elég lenne.

És azért ezt a példát írtam (nem mintha élnék vele), mert a legális dolgok sokkal olcsóbbak.


Nem írtad el azt az összeget?


Elég elrugaszkodott!

2014. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom mire költöttek ennyit, nem voltam ott.

Nekem csak mesélték, de kinézem belőlük, mert egy átlagos buli alatt is elég sokat elköltenek mindenre.

2014. jún. 12. 17:05
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Simán el tudnak költeni ennyit még úgy is, ha nem füvet vesznek belőle.

Tudod milyen árak vannak egy fesztiválon?

És ha nem csak saját maguknak vesznek, hanem ittasan boldog-boldogtalant meghívnak, hamar elröppen az az összeg.

Kérdező, egy kis csalást talán tud segíteni rajtad.

A hamarabbi fesztiválra szerintem menj el, nézd meg milyen, tetszik-e vagy sem. Lehet jól fogsz szórakozni, persze neked a pénzzel csínján kell majd bánnod. Benne van a pakliban hogy mindenfélére meghívnak, de gondolom nem tudnád boldogan elfogadni. Annyit hozzátehetsz, hogy valahová menned kell majd (családi nyaralás, távoli rokonlátogatás stb) ami miatt nem tudsz végig maradni.

Természetesen ha jól érzed magad, maradj.

2014. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

"Tudod milyen árak vannak egy fesztiválon?"


Tudom. És a büdös életben nem tudnék ennyit elkölteni egy fesztiválon. És hülye is, aki ennyit elkölt.


Külföldi nyaralás alatt, ahol végig étteremben ettünk, motorcsónakot béreltünk, autót kölcsönöztünk, jetski-ztünk, búvárkodtunk, bárokba jártunk... nem ment el ennyi fejenként!

2014. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként elég közeli barátaid lehetnek, ha ennyire nem ismernek téged!


Ha én kapnék olyan ajándékot, ami számomra kellemetlen, akkor egyszerűen nem fogadnám el. Bérleteket tovább lehet passzolni, nem faragnak rá.

2014. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Köszönd meg, hogy gondoltak rád, de mondd, h nem szeretnél menni, és inkább adják másnak.
2014. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

*jobb lenne, ha másnak adnák, biztos ismernek olyat , aki szívesen menne; de te nem szeretnél

(előző vagyok, bocsi, már elküldtem az 1.-t, mire eszembe jutott)

2014. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Melyik fesztivál?

Amúgy az nem 20-30 ezer akart lenni?

2014. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy álmaim nője :)

Kár, hogy nem 2-3 évvel idősebb vagy...

2014. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A pénzről: én a Szigeten napi 8ezret költöttem (mármint 1 napot voltam legutóbb), de abban póló is volt meg óriás Mojito (amit többen fizettünk). Túlzásnak tartom ezt, amit írtál 1 hétre is, de tény, hogy el lehet költeni. 1 milliót is el lehet, de totál fölösleges. Ki lehet menni a Szigetről enni, vihetsz be kaját és üdítőt. Ha nem akarsz menni, akkor pedig inkább mondd meg nekik, és időben,. hogy valaki mehessen helyetted. Egy hétig azért ne szenvedj kedvességből. Szerintem nem tájékozódtak eléggé vásárlás előtt, mármint ezt kb. maguknak vették, nem neked.
2014. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!