Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi a kedvenc zenétek...

Kamaszok! Mi a kedvenc zenétek? Melyik az a szám, amit utáltok? :D

Figyelt kérdés
Pl. a bad vagy a hey brother?Azt szeretitek?Mert én hányok tőlük<3

2014. jún. 13. 19:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
46%

A Hey brother szerintem egy gyenge próbálkozás a Wake me up után. Annyira nem tetszik, elmegy.


Nem éppen új, de Gareth Emery Feat Lucy Saunder - Sanctuary (Original Mix), Eros Ramazzotti feat. Nicole Scherzinger – Fino all’ estas, DJ Antoine vs Mad Mark - Sky is the limit (Da Brozz radio edit), Dirty Disco Youth - Black Diamond (Original Mix), Bob Sinclar - Groupie (Club Mix), David Guetta feat. Sia - Titanium, Lana Del Ray - Summertime Sadness (Hector Fonseca Rage Mix), Chassio - Hurricane amit szívesen hallgatok, és mindig netről tudakozódom az új zenékről.


Ez a One Direction és társai ezek nem játszanak.

2014. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Köszi......még vki?
2014. jún. 13. 19:56
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

A happy-t úgy rühellem...

Amiket te írtál nem a tökéletes, de jók.

2014. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
73%

Szeretem:

Children of Distance, Horváth Tamás & Raul, Mohamed Fatima, Punnany Massif, Essemm, Little Mix... stb

2014. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
67%

Én a hey brothert szeretem, a bad pedig így cím szerint nem tudom, hogy melyik. Azt hiszem, hogy a kedvenc számom Green Day - 21 Guns. Rengetegszer meghallgattam, de megunhatatlan számomra.

Amit nagyon nem szeretek, azok a manelek. Írd be youtube-ba, hogy Florin Salam vagy manele és kiad egy párat. Hiába, Romániában ezt nevezik zenének. Elszomorító.

16\L

2014. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat....meghallgattam a zenéket...ez a florin salam engem a bódi gusztira emlékeztet:D

Vki még?

2014. jún. 13. 20:40
 7/43 anonim ***** válasza:
52%

Nálam általában játszanak az ilyen divat zenék eltom őket hallgatni egy kétszer...(one direction...soha ebben az életben és társai sem..soha áááhh kirázott a hideg)


De ami igazán az az alternatív féle zene: Monsters and men (pl:litle talks) vagy Vampire Weekend nekik ritka jó szövegeik vannak, aztán magashegyi undergrundot is megtűröm...meg még sok mást


ha elkattan az agyam akár komoly zenét is hallgatok...

2014. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
ja 17/L
2014. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
60%
Főként green day, nirvana, evanescence amit hallgatok, az újabb zenéket nem is nagyon ismerem, csak esetleg a rádióból. Ha néha rátalálok 1-1 számra boldog vagyok és meghallgatom néhányszor. :D Sok béna zene megy a rádióban, de például a hey brother szerintem pont nem olyan rossz.
2014. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
16/L
2014. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!