Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi a kedvenc zenétek...

Kamaszok! Mi a kedvenc zenétek? Melyik az a szám, amit utáltok? :D

Figyelt kérdés
Pl. a bad vagy a hey brother?Azt szeretitek?Mert én hányok tőlük<3

2014. jún. 13. 19:30
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
A Hey brothernek szerintem sincs semmi értelme. Idétlen egy szám az biztos. Amugy a Children of distancet is nagyon szeretem. Lenne még egy javaslatom hogy mit hallgass amit én nagyon szeretek. Egyik kedvenc stílusom a k-pop. Ha pár évvel ezelőtt valaki azt mondta volna nekem hogy hallgassak koreai zenét akkor kinevettem volna. Teljesen véletlenül hallottam meg egy számot és megkérdeztem a címét ( BigBang: Haru haru) és nagyon tetszett de csak azután kezdtem érdeklődni a k-pop iránt amikor meghallottam szintén a BigBangtől a Fantastic baby cimő számot. Nem szeretnék neked most konrét számokat felsorolni mert túl sok van amit szeretek ugyhogy csak koreai bandákat javasolnék pl.:2NE1, BigBang, Exo, FT.Iland, Shine, Led Apple és ,ég sok más. Ha megtetszik és keresgélsz rengeteg bandát találsz. lEhet hogy most hülyének találsz de szerintem egy próbát neked is megér. Személyes kedvenceim hogy biztosan ne a legrosszabbal kezd : 2NE1: I am the best, I hate you, Go away, BigBang: Fantastic baby, Haru haru, Tae-Yang: Wedding dress, G-Dragon: Heartbraeker, T.O.P.: DOOM DADA (amugy az utolsó három az a BigBang banda néhány tagja csak külön is vannakk számaik ha keresgélsz akkor nagyon sok neked tatsző számot kaphatsz mert a k-popban szinte minden stilust találsz).
2014. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
Előző vagyok 15/L.
2014. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Köszi...ezzel sokat segítettél:))))
2014. jún. 24. 01:53
 34/43 anonim válasza:

Én elektronikus zenét hallgatok, javarászt IDM-et, EDM-et, cyber-t, aggro-t, industrial-t, "intelligens" dubstepet stb.

Hogy konkrét példákkal éljek, bírom Synx újabb számait (Cityscape, Stranger, OUTSIDE_IN, Isolate), teljesen cyberpunkosak, dubstepből Seroblisst (pl. Inner Feelings) - mert absztrakt és intelligens- és KillSonikot (pl.: Bloodlust) - mert stílusos és durva - favorizálom.

Emellett Access to Arasaka is bejövős, kedvenc számaim: array[0.8191], Seraphic Variate, Ixion, Vellocet, *strtok(), kill_recorder=$c1

Illetve néhány játék soundtrackjét, animék openingjét és endingjét is.

15/F

2014. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Köszi......neked is:)
2014. jún. 28. 20:15
 36/43 anonim ***** válasza:
52%
Vááá, de utálom a DJ-k zenéjét... Akkor már inkább Green day, Papa Roach, Limp Bizkit...:D
2014. jún. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Neked is kösziiii....
2014. jún. 30. 00:09
 38/43 anonim ***** válasza:
utolsó voltam. 14/L :D
2014. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:

Children Of Bodom, Iron Maiden, Nirvana, Metallica, AC/DC, Motörhead, Road, Depresszió, Tankcsapda, Kalapács, Pokolgép

De rengeteg van.

13,5/L

2014. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.

Na a nyáron sikerült megszeretnem a reggae-t is.:D

Továbbá indie és alternatív zenéken élek mostanság.

2014. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!