Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi a kedvenc zenétek...

Kamaszok! Mi a kedvenc zenétek? Melyik az a szám, amit utáltok? :D

Figyelt kérdés
Pl. a bad vagy a hey brother?Azt szeretitek?Mert én hányok tőlük<3

2014. jún. 13. 19:30
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

uhh tényleg Green day meg U2...


vannak azért még :D

2014. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét számokat nem tudok mondani. Viszont: Ac/DC, Nickelback, Nirvana, RHCP, SOAD, Korn, Lana Del Rey, Rihanna, 50Cent. Ezek a kedvenceim. Elég vegyes. Aviciitól már rosszul vagyok és az ilyen magyar rappeket sem kedvelem annyira. 1D, Austin Mahone meg a többi ilyen fiúka szintén nem épp a szívem csücske. 14/L
2014. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
62%

Florin Salam csak lakodalmokon jó, ha már ittál is egy pohárral mellé.:DDDD Egyébként az ilyen fajta zenét én sem kifejezetten szeretem.:D

A Happy-ből elegem van, sosem szerettem, csapból is ez jö9n, bah.

Kedvenceim, hát vannak, konkrét zeneszámok közül pl. Luxuslärm - Leb Deine Träume, Inna - More Than Friends, nem konkrét számként, hanem stílus, énekes, banda szerint a spanyol zenéket is szeretem, főleg az ilyen musical-es sorozatokból, mint pl a Violetta (nem, nem 10 éves vagyok, de a zenék tényleg jók :D), One Direction, Eric Saade, Simple Plan, Lawson, Faydee, Rasmus, Jay Sean, Korn, Ed Sheeran, Taylor Swift, Demi Lovato, Selena Gomez, Evanescence, Coldplay, Carly Rae Jepsen, Ellie Goulding, Calvin Harris, Pitbull, Bon Jovi, Jennifer Lopez, Kállay-Saunders András, Planetshakers, David Archuleta, még Miley Círus és Justin Bieber is meg tud fogni.

Szóval van pár kedvencem.:) 16/L

2014. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...(én is szeretem a violettából a zenéket):D
2014. jún. 13. 22:28
 15/43 anonim ***** válasza:
Haha, akkor megnyugodtam.;) 16/L voltam :)
2014. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

Elég vegyes ízlésem van, de írok párat.:)

Nirvana, Greenday, U2, Goo goo dolls, Hollywood undead, Deuce, Arctic monkeys, Punnany..nagy kedvencek. Nagyon szeretem az Avicii-t(bár a wake me up után tényleg gyenge a hey brother, de az addicted to you-val felhozták magukat megint szerintem:D) és a tomorrowlandes zenéket is. A magyar rappeket is preferálom pl. Cod, Mr Missh, Rico, Lazy, P.G, N.B.S, Tirpa. Tényleg elég vegyes az ízlésem, kedvtől ügg, hogy éppen milyet hallgatok.:D De a hörgős metál, rock és az elektro zenék nem jönnek be.


https://www.youtube.com/watch?v=lLJyOMcFYeA perpill (2 hete) ez a nagy kedvencem

17/L

2014. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
36%

Kedvenc:

Ola - I'm in love

James Arthur - Impossible


Utálom:

Justin Bieber összes száma

One direction összes száma

Nicky Minaj sok száma (tőle nem ismerek sokat, de amiket ismerek, azt is utálom, pl. Starship)

2014. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
52%
Lemaradt: 12/L
2014. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Amit bármikor meg tudok hallgatni, az a Weekend Wolvestól a Karma.
2014. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
52%

Őket szeretem:

-péterfy bori,

-brains,

-punnany,

-balkán fanatik,

-intim torna illegál,

-belga,

-odett,

-mary popkids,

-arctic monkeys,

-u2,

-green day,

-paramore,

-acdc,

-guns n roses

-of monsters and men

(én amúgy nagyon szeretem a magyar zenét)


helyettük inkább csönd:

-fásy múletós, lagzi lajcsi etc. színvonalú szörnység

-pop

-meg ami annyira nem az a stílus amit szeretek

2014. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!