Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi a kedvenc zenétek...

Kamaszok! Mi a kedvenc zenétek? Melyik az a szám, amit utáltok? :D

Figyelt kérdés
Pl. a bad vagy a hey brother?Azt szeretitek?Mert én hányok tőlük<3

2014. jún. 13. 19:30
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

A Hey brotherral semmi bajom,a Badet viszont nem szeretem.

Kedvenc dalom a One Directiontől a Stockholm Syndrome es a You and I,A.J McLeantől a Mr.A,Oasistől a Wonderwall,és azt hiszem ennyi.

A dubstep zrnek közül a legtöbbet rühellem,de az osztálytársaim nonstop azt uvoltetik,ugyhogy egy par dalt kezdek én is megszeretni. Oh,es a Punnany Massiftól a Kopóggyát utálom,de egyebkent szeretem a többi számukat. :)

15/L

2015. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
kedvenc: Sabaton, Children of Bodom, Megadeth, Metallica, Avenged Sevenfold, Black Sabbath, Dragonforce, Iron Maiden, Nirvana, Paddy and the Rats, Rammstein ezeket bármikor meghallgatom. Amit sohasoha: pop, rap, techno műfajilag ki van zárva. 16/L \m/
2015. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Avici-nek csak a Levels és a Make me cimu szama volt jó.

Én minden féle zenét szeretek.pl

Kings of Leon-Sex on Fire

King-Years and Years

Drake-Started from the bottom

Natorious B.I.G-Nasty girl

Kanye West és Jay z-niggas in Paris

2015. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!