Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy ezért kiborulnak a szülei? (Többi lenn)

Figyelt kérdés
17 éves lány, és amiért 4,5 lett csak az átlaga ( egy 3-asa sincs) kiabálnak vele a szülei és egész nyáron tanulnia kell ( + nem találkozhat az ismerőseivel, mert arra azt mondják neki, hogy gáz hogy fontosabb a pasizás és egyebek mint a tanulás)
2014. jún. 17. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szégyen. Gratulálni tudok a szülőknek... A gyerek is biztos szeret tanulni,ha rá van kényszerítve...
2014. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Pontosan olyan idióta helyzet a 4.5 melletti nyári kényszertanulás mint a szülők.

Szerencsétlen lány mikor fog élni, ha még ezt a rövid nyarat is elveszik tőle ilyen mondvacsinált hülyeség miatt.

2014. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda? A 4,5 az jó. Ez nagyon erős a szüleitől, nem várhatják el tőle, hogy mindenből ötös legyen. Pluszban ha szegény folyamatosan stressz alatt él, az csak rosszabb hatással lesz a teljesítényére... Ez durva.
2014. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Így teszik tönkre szegény lányt a szülei, mert állandó megfelelési kényszer miatt lesz szorongó, depressziós.
2014. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos együtt tudok veled érezni.Engem is nagyon lecsesznek a rossz jegyekért,szerencsére mindig feltudtam magamat hozni a végére,de én is kaptam már meg,hogy belőled nem lesz semmi,hogy akarsz te így orvos/mérnök lenni?,stb.Tesómat félévkor tökre lehordták a 3-as matekjáért,pedig mindent megtett annak érdekében,hogy jobb legyen.

16/L

2014. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem normális! Nekem is ennyi az átlagom, és mindenki örül neki. A matekkal én is úgy voltam, hogy rengeteg zsebpénzt rá áldoztam, hogy járhassak korep tanárhoz, és hogy 3-asra feltudjam magam húzni. Meg vannak gyengéim, fizika, kémia lett 4-es. De egyikből sem érettségizzek, akkor meg miért ne lenne jó a 4-es. Ha jobban megtudtam volna csinálni, megcsináltam volna, de ennyi telt tőlem, így is rengeteget tanultam az évben.

Engem nagyon megviselne lelkileg ha a szüleim ezt tennék velem, főleg, hogy én mindent megtettem ami az erőmből telt.

17l

2014. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok. Annyiból jó, hogy ha minden igaz, ebben a tanévben majdnem teljesen sikerült megfelelnem nekik. Egy tantárgyból nem tudom, hanyasra zártak le (4,5-re álltam), a többi meglett ötös. Év vége előtt 3 héttel úgy volt, nem leszek ötös egy szakmai tárgyból, emiatt nagyon leszidtak, így rengeteget tanultam, készültem egész éves anyagból, így sikerült felelnem az ötösért. Jövő héten lesz az előrehozott érettségim szóbeli része, amin lehet esélyem az ötösre. Egyedül a nyelvvizsgát hiányolják, de majd az is lesz. Nem dicsérnek soha, de remélem, hogy elégedettek ezzel... én nagyon kikészültem, és örülök, hogy végre vége a tanévnek.

17L, erős közgazdasági szakközép.

2014. jún. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A tegnapi 17:33-as vagyok. Az én szüleim még a 3-ast sem tekintik olyan rossznak, nemhogy a 4-est. Nagyon sajnálom szegény lányt, hogy ilyen szülei vannak! :(((
2014. jún. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Idióták,nekem is voltak anyámnak hülye húzásai,de azért ilyen nem,Ők is erőszakoskodtak a nevelőapámmal, a tanulás terén.Szegénykém, próbálj velük beszélni ekkora marhák nem lehetnek,hogy azt hiszik a jegy számít.
2014. jún. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális!
2014. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!